Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak

Łódź

Opinie o Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak

admin 2015-09-05 06:08:15
Znacie firmę Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak od podszewki? Wiecie jaka atmosfera panuje między pracownikami, jaki charakter ma szef i czy dobrze płaci? Czekamy na Wasze komentarze!
KP 2016-03-14 19:16:11
Firma krzak. Obiecują zatrudnienie chociażby na umowę cywilnoprawną, a po tygodniu rezygnują z pracownika za nieefektywność pracy, na dodatek nie wypłacają umówionej kwoty wynagrodzenia, już nie wspominając o ekwiwalencie pieniężnym za własną odzież roboczą.
Praca jest zmienna, często w nadgodzinach i na wyjeździe, w warunkach szczególnie niebezpiecznych, gdzie zgodnie z Kodeksem Pracy, zleceniodawca powinien wysłać zleceniobiorcę na badania lekarskie, zapoznać go z oceną ryzyka zawodowego oraz przede wszystkim przeszkolić z bhp. Nie polecam!
1
Zostaw swoją opinię o Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pasmal S.C. Maciej Obielecki Dionizy Żytczak