Budroad-Świdnica Firma Drogowa Dariusz Wrona

Makowice

Opinie o Budroad-Świdnica Firma Drogowa Dariusz Wrona

KUBA 2015-06-28 21:45:28
PRACOWAŁEM - SPOKO
3
LECH 2015-07-14 15:42:07
PRACUJE - OK
4
Piotr 2016-08-02 22:37:10
Bardzo nisko oceniam osobę która prowadzi firmę Budroad- Świdnica. Poszedłem do firmy wspomnianej osoby do Makowic, jest to osoba która dodatkowo firmuje swoim imieniem i nazwiskiem firmę. Warto przytoczyć że chciałem się tylko spytać o warunki pracy i płacy, i ewentualnie podjąć decyzję czy podjąć tam pracę, a wspomniana osoba od razu chciała ode mnie dowód osobisty i wszystkie dane? Gdy spytałem się w jakim celu chce pozyskiwać wszystkie moje dane, w sytuacji gdy nie zamierza ze mną podpisywać umowy, zaczął tworzyć dziwne teorie, i zadawać głupie, złośliwe pytania.
Miałem wrażenie że rozmawiam z dzieckiem, dzieckiem które dostało firmę od tatusia! Osoba ta nie zna ustawy o ochronie danych, i nie wie że na poziomie rekrutacji jedynym wymaganym dokumentem jest CV. Dopiero gdy dwie strony zadecydują o podpisaniu umowy, następuje potwierdzenie zapisów w CV, odpowiednimi dokumentami, uprawnieniami i dowodem osobistym! Warto tu wspomnieć iż chodziło tu o pracę „robotnika drogowego”, w zakresie obowiązków „wykonywanie prostych prac fizycznych”
Nie wiem czy bezprawne pozyskiwanie danych, miało tylko służyć do pospiesznego podłożenia do podpisania umowy, w trakcie pracy (wszyscy wiemy o co chodzi), czy może do tworzenia „prywatnego archiwum CIA”. Jednak uczulam Państwa, którzy to czytają aby w spotkaniu z taką osobą zachowały czujność. Osoba ta oczywiście nie ujrzała mojego dowodu, bo i tak nie zamierzała podpisać umowy ze mną.
1
marcinek 2016-10-13 19:50:22
pracowałem i nie było żle
4
Zostaw swoją opinię o Budroad-Świdnica Firma Drogowa Dariusz Wrona - Makowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Budroad-Świdnica Firma Drogowa Dariusz Wrona