Bog-Mar Marcin Owczarczyk

Strzegom

Opinie o Bog-Mar Marcin Owczarczyk

bogmar 2016-09-30 16:59:25
Witam
Klient zamówił towar wpłacił zaliczkę i nie chciał zapłacić pozostałej kwoty. Został obciążony kosztami. Pozdrawiam
lekarz z Katowic 2016-10-03 12:38:25
Polecam zdecydowanie usługi firmy bogmar ze Strzegomia, bardzo dobre doradztwo, podpowiedzi podczas realizacji prac, dostawa wszystkich materiałów. nic mnie nie interesowało. Dość szybko i profesjonalnie, zmiany wykonywane na bieżąco. Nie mogę mieć zastrzeżeń do tej firmy.
P.S. Sąsiad tez skorzystał z ich usług i też wykonali na 5+.
wrocek 2016-10-07 11:51:48
Dobrze wykonana u mnie praca. Kostka położona, trawa rośnie, nawodnienie podlewa, teren ogrodzony.
Troszkę przedłużyli termin , ale to bez większego znaczenia.
bogmar 2016-11-03 12:45:36
Pani ewo jest pani żałosna, takie tanie triki za tyle pracy co wykonaliśmy.
Gdyby pani płaciła robota by była zakończona. Proszę mieć pretensje do siebie, jak się umowę
podpisuje to się z niej wywiązuje a nie tylko wymaga, umowa obowiązuje dwie trony.
Jak chce pani charytatywnie to do CARITASU.
Oczywiscie zainteresowanym przesle dokumentacja dla oceny sytuacji.
P.S. Słyszałem, ze przyszli sąsiedzi tez juz księżniczki ewy mają dość.
1
bogmar 2016-11-06 19:30:40
jeszcze się taki nie urodził co by pani dogodził, pani ewo
1
Emilia Danielska 2017-01-21 14:28:26
Firma ta miała wykonać nam bramę oraz wyłożyć podwórko kostką. Każdy etap prac był przedpłacony terminowo i w kwotach, które później nie miały pokrycia w wykonanej pracy. Praca miała być zakończona w sierpniu ubiegłego roku. Do tej pory bramy ani widu ani słychu, nie wspominając o kontakcie z tym panem. Dodatkowo prace brukarskie nie zostały zakończone, a obecnie widać, że poziom wykonanych robót jest mocno niezadowalający. Na podwórku potworzyły się dziury, w których stoi woda. Z pretensjami to teraz tylko do siebie, bo przecież kto by przeczuwał, że trafi mi się taki partacz? Zainteresowanym mogę przesłać zdjęcia ku przestrodze. Mocno przestrzegam. Opinie pozytywne to chyba tylko te wystawione przez samego właściciela, gdyż od jakiegoś czasu kontaktują się ze mną osoby, którym również ów firma nie dokończyła prac, albo je spartaczyła. Jak widać człowiek ten zna się, ale tylko na wyłudzaniu kasy od ludzi.
3
Izabela Gawlikowska 2017-01-21 18:54:39
To prawda,u mnie prace miały być zakończone w połowie pażdziernika i nawet nic nie zrobił oprócz przesypania kruszywa z drogi na podwórko.A no i uszkodzili mi struktonit na dachu rynnę przy garażu no i wyrwali dekiel od zaworu wody i....zmyli się .Po 2 tygodniach napisał,że przyjeżdża kostka i z jego wymiarów to 270 m kw.,gdzie umowa podpisana była na 240 m kw. nagle podwórko się rozciągło .Kostka przyjechała , zapłaciłam zaliczkę bo całości nie było . Ja zapłaciłam ,a on nie i pojawiła się policja ,że kostka jest kradziona i wystawiony został fałszywy kwit bankowy na przelew.Teraz sprawa trafiła już do sądu , czekamy na termin .Teraz nie ma pieniędzy 15900 zł. i nie ma położonej kostki ,a są straty i kupę nerwów . Teraz już wiem ,że firma która bierze zaliczki to OSZUŚCI tak jak Owczarczyk. Ludzie uważajcie na niego , bo to krętacz i złodziej ,żyje za czyjeś ciężko zarobione pieniądze ,mam nadzieję ,że go tak pokręci za ludzkie krzywdy , że już więcej nikogo nie okradnie. Ciekawe kiedy te wpisy znikną , na to kasę ma , żeby płacić za usuwanie prawdy na swój temat . Ja robię zdjęcia każdego wpisu.
2
Zostaw swoją opinię o Bog-Mar Marcin Owczarczyk - Strzegom
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bog-Mar Marcin Owczarczyk