Gusto Marcin Kozłowski

Nowiny

Opinie o Gusto Marcin Kozłowski

Pracownik 2014-04-30 12:37:45
Nigdy nie spotkałem takich pracodawców jak w firmie Gusto, (usunięte przez administratora)
1
gosc 2014-07-26 23:57:43
Napisz jeszcze raz.. wszystkich nie skasują..niech ludzie wiedzą ze nie warto tam pracować..(usunięte przez administratora)
były pracownik 2015-01-23 10:24:03
Ja również pracowałem w tej firmie i nie zgadzam się z wami. Widać że zazdrościcie poprostu młodym ludziom że chcą coś osiągnąć w życiu i ciężko pracują na to. Każdy popełnia błędy, a wy już całkiem pisząc takie rzeczy i ujawniając tajemnice firmy. Nie zdziwcie się jak was oskarżą o zniesławienie i pomówienie a to już jest przestępstwo!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 2015-02-20 11:21:06
Mobbing nie jest przestępstwem do wiadomości.Zwracanie uwagi po 10 razy i tłumaczenie najprostszych rzeczy też nie jest mobbingiem. Po prostu niektórzy ludzie są ułomni i nie rozumieją co do nich się mówi. Ja byłem zatrudniony normalnie na umowę zlecenie i reszta osób też tak była i nadal jest więc ktoś ci podał nie aktualne wiadomości.
Były 2015-03-21 18:27:41
Brak poszanowania dla pracownika, wiecznie tylko przekleństwa, ściemnianie o stałym zatrudnieniu, braki w towarze ratują sie u innych dostawców, sprzedają przeterminowany towar zmieniając daty, ogólnie syf brud i ubóstwo. Nie polecam i radze omijać z daleka tą pseudo firme.
1
ha ha 2015-03-22 08:14:07
ojojoj..bracia słoiki co powinni krowy doić, a nie paszą handlować interweniowali i usunęli negatywne komentarze..brawo administratorze że dzięki Tobie ludzie nie dowiedzą się jaki tam jest kołchoz, mobbing. Przepracowałem tam dwa tygodnie i nie dałem im tej radości zeszmacenia człowieka. Praca tam polega na szybkim skompletowaniu zamówień w tempie superekspresowym gdzie niedajboże się pomylisz, a zostaniesz zbesztany od najgorszych ( co ciekawe sami robią najwięcej błędów ) póżniej kierowca co ma najbardziej przechlapane musi wszystko dostarczyć. Najlepiej jak obskoczy z 15 punktów w Warszawie w tej samej minucie, ale zarazem jeszcze musi zahaczyć do konkurencji, aby uzupełnić braki w towarze (dlatego zmieniają często ekipę bo konkurencja ich zna i nie sprzedają im towaru)ogólnie kierowca jak wyjedzie to nie wie kiedy wróci, masakra. Praca w magazynie polega na spakowaniu towaru do godziny 10-tej, póżniej łazisz z kąta w kąt na paluszkach aby nie drażnić barci którzy tylko czekają aby Cie zbesztać. Ogólnie to dramat tam pracować i nie polecam, szkoda nerwów.
Zostaw swoją opinię o Gusto Marcin Kozłowski - Nowiny
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gusto Marcin Kozłowski