Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill

Wrocław

Opinie o Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill

alojzy226nie 2014-10-14 16:39:58
nie polecam pracodawcy, atmosfera w pracy fatalna wykorzystywania i gnojenie ludzi!!!
4
zocha 2015-02-02 20:23:52
to prawda jeśli tam trafisz to pewne,że Cię zrobią na szaro,żyją z takich
2
Lucyna 2015-02-25 09:30:53
Nie polecam to mało powiedziane. Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Szef ma w nosie co się dzieje w jego firmie, pracownicy robią co chcą a on zatrudnia coraz to nowych kierowników bo sam nie daje sobie rady z ludźmi. Nie daje bo ich nie szanuje. Większość pracowników zatrudnionych jest na umowę zlecenie, wiec się boją podskoczyć. Nie chodzą na urlopy bo boją się zwolnień i braku zapłaty. A co do szefowej to wpada raz na jakiś czas na płoty i żeby zamieszać miedzy załogą i skutecznie się jej to udaje. Więc już wiecie jaka jest atmosfera w pracy. A poza tym kompletny brak higieny na sklepie i zapleczu. To zadania dla sanepidu żeby wpaść do piwnicy i przepatrzeć zamrażarki. Syf. Duże wymagania a nic w zamian. No chyba że brak szacunku i wieczne niezadowolenie.
2
Były pracownik 2017-10-13 18:42:14
Atmosfera zależy, ale jak się dogadasz to jest w porządku. Niestety Szef gada tylko pierdoły i lubi obiecać złote góry, a na końcu okazuję się oszustem i złodziejem.
Przy zwolnieniu ucina kasę bo w końcu się zwalniasz więc jesteś śmieciem!
Warto się zastanowić bo płaca słaba, dużo roboty, a szef żałosny.
Były pracownik 2017-10-13 18:47:20
ah a Ci co piszą wyżej, że atmosfera fatalna to po pierwsze zależy od sklepu bo na Kruszwickiej jest tragedia a na Głogowskiej jest spoko, a po za tym nie oszukujmy się - atmosfera to 80% pracownicy więc, jak to stare powiedzonko mówi " kraj piękny, tylko ludzie k....wy"

Zostaw swoją opinię o Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill