Panartic Poland Sp. z o.o.

Stawiguda

Opinie o Panartic Poland Sp. z o.o.

admin 2015-09-15 17:18:23
Każdy chciałby znać prawdziwą opinię o firmie, pomóż nowym użytkownikom i napisz kilka słów co sądzisz o firmie Panartic Poland Sp. z o.o., produktach i atmosferze. Twoja opinia jest cenna!
jarus 2016-04-04 17:06:31
pracowałam tam rok,miałam przerwe bo dostałem uczulenia wruciłem na 6 miesiecy,praca fajna siedząca ,żmudna ale same kobietki.wszystko ok miła atmosfera,oprucz jednej pani kierowniczki chali pani Barbara,jest nie miła ,za byle co podpiepsza kobiety do kierownika,a kierownik to wulgarny cham i prostak,jezeli chcecie pujść do pracy to bedzie miło dopuki nie podpadniecie pani b
1
Werona 2017-09-14 19:52:45
Hej ;) Mogłabyś powiedzieć coś więcej o pracy tam? Słyszałam, że pan Wojciech.B jest strasznym człowiekiem? Coś więcej o ludziach, płacy i itp... chcę się tam zatrudnić ale nie za dużo wiem o tej firmie :)
Pozdrawiam serdecznie ;)
Zostaw swoją opinię o Panartic Poland Sp. z o.o. - Stawiguda
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Panartic Poland Sp. z o.o.