It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

Stare Polichno

Opinie o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.

anonim 2011-03-11 12:54:52
[usunięte przez moderatora] Wrzaski na pracowników, ubliżanie a nawet rękoczyny, praca bez jakichkolwiek zasad bhp i zasad logiki. Dajcie sobie spokój z tym bagnem.
7
hmm 2016-05-20 23:47:46
ciągle szukają pracowników, ogłaszają się często. Musi być coś nie tak z tą firmą.
1
ehh 2016-06-16 14:50:48
Szef całego przybydku jest delikatnie mówiąc niezrównoważony psychicznie.. Wrzeszczy na pracowników, szarpie, wyzywa, co chwilę zwalnia bez podania przyczyny.. Uważa, że ludzie po studiach są deb**** i nic nie potrafią, bo nie zgadzają się z jego wymyślonymi teoriami i neistniejącymi wzorami chemicznymi.. Szkoda słów i nerwów..
admin 2016-11-25 17:18:42
Wory ok ale na mrozonkach masakra. Peseudo brygadzistki swiezo upieczone zapomnialy jak byly robolami i gadaly na Wiolettke na prawo i lewo. Teraz zabieraja sie za zwalnianie i gnebienie ludzi ktorych nie lubia. M. mibinguje i probuje obrzydzic prace kazdemu. Szef nie jest swiadomy dlaczego ludzie odchodza. Powinien spojrzeć na swoj personel. Nie umieja zarzadzac ludzmi zamiast pic kawke wzielyby sie do roboty i nie byloby nadgodzin. Masakra nie polecam. Bylam tam i pracowalam. Nie ma to jak stara brygadzistka ktora byla za ludzmi bo te to nawet mobing stosuja.
Zostaw swoją opinię o It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o. - Stare Polichno
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It-Ichthyo Tropic Sp. z o.o.