Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela

Mełgiew

Opinie o Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela

uk 2015-07-12 20:17:23
Jesteśmy strasznie niezadowoleni z usług tej cukierni!! Po 3 godzinach wesela zabrakło ciasta!!! Niedopuszczalne! Tort weselny, który miał być piękny był zgnieciony (!!) a figurka paskudna, umawiałam się na inną! ODRADZAM!!! Lepiej dopłacić i wziąć z porządnej firmy...
tesi 2016-08-13 10:15:24
podpisuję się pod negaywną opinią, zamówiłam tort dla dziecka na 6 ste urodziny miał być nr 174 białay kotek, pani skrupulatnie zapisywała w swoim kajeciku, a przyjechał czarny kot jak na stypę!!!!
Małgosia 2016-10-02 15:08:40
Jestem bardzo zadowolona z usług cukierni Grela. Zamówiłam tort weselny i ciasta. Sporo ciasta zostało, jeśli zbrakło to znaczy, że klient zamówił za mało i że smakowało, i nie ma co obwiniać za to cukierni... (a propos jednego z wcześniejszych komentarzy). Mój tort weselny był zrobiony wg mojego projektu i wyszedł przepięknie. Wszystkim gościom podobał się i, co najważniejsze, smakował.
Agata 2017-06-01 14:49:12
Cukiernia Grela jest porządną firmą, a jak zabrakło ciasta to tylko wina organizatorów a nie firmy (do komentarza powyżej)
Ja jestem bardzo zadowolona z usług tej cukierni. Zamówiłam tort na komunię chrześnicy. Moje oczekwiania przerosły wszelkie wyobrażenia. Tort był jeszcze piękniejszy niż na zdjęciu na stronie internetowej! Do tego bardzo smaczny. Z całego serca polecam!
Zostaw swoją opinię o Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela - Mełgiew
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia i Cukiernia Grela Mariusz Grela Tomasz Grela