Kołacz Helena Piekarnia

Międzybórz

Opinie o Kołacz Helena Piekarnia

JAJAjA 2015-02-09 15:55:21
Masakra, młoda szefowa myśli tylko o sobie. Materialna jest strasznie. Jej dzieci tak samo. syf na piekarni, szczury latają i myszy. fuj fuj fuj
6
paradais 2015-03-29 12:30:56
Nie prawda. Ja pracowałem w tej firmie wcale tak nie jest. Mam bardzo pozytywne zdanie o szefostwie (jak widać co niektórzy nie widzieli jeszcze syfu). Zwolniłem się tylko dlatego, że zmieniłem miejsce zamieszkania.
3
FAJNA 2017-07-26 09:45:33
Ta piekarnia powinna być już dawno zamknięta!!! a za co?
1. Pracownicy bez książeczek zdrowia!
2. Bałagan,wszędzie syf do takiego stopnia,że dzień przed kontrolą sanepidu pracownicy zostają całą dobę żeby doprowadzić ten burdel chociaż trochę do porządku.
3. Wyroby ciastkarskie jak i ciasta,chleby po trzy dni jeżdżą w trasę z kierowcami z wg. szefowej przecież wystarczy tylko zmienić datę lub przepakować.
4. Zepsuty sprzęt na którym nie da się pracować!
5. Stara żywność do wyrobu kanapek ( niektóre produkty przeterminowane nawet o miesiąc).
6. Brak szacunku do pracownika. totalne chamstwo!
Nie rozumiem dlaczego w takich firmach nie ma kontroli takiej niespodziewanej??? Tylko zaraz po uprzedzeniu ze za dwa dni bedzie sanepid wszystkie gówna są z piekarni wywożona,pochowane w busach i gdzie tylko można a pracownicy robią nadgodziny żeby odgarnąć gnój na piekarni !!!!
CR7 2017-07-27 09:48:34
Przy produkcji kanapek temperatura tak wysoka ze masło spływało z kanapek a ser się momentalnie topił .
Jajka takie 'świeże' że smród na całą piekarnię . To co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie. masakra.
Zostaw swoją opinię o Kołacz Helena Piekarnia - Międzybórz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kołacz Helena Piekarnia