Gotowała Piotr Piekarnia

Gdynia

Opinie o Gotowała Piotr Piekarnia

Kamil 2011-10-22 04:55:00
Akurat ściemę piszesz bo pracujesz na sklepie, taka piekarnia jeżeli chodzi o prace piekarzy u Gotowały w Gdyni(usunięte przez administratora)
7
Tomasz stały klient 2015-02-23 17:32:19
Jestem klientem piekarni od lat... i od lat nabijam kieszenie jej właścicielom !!! ... i co za to dostaję??? Otóż dziś przyszedłem poprosić o 1 chleb, lecz wyjątkowo nie miałem dziś pieniędzy... nawet takich drobnych jak 2,50 zł (zdarza się)... ale poprosiłem personel, a potem kierownika czy własciciela, który przyszedł z zaplecza, że przyniosę 2,50 zł jutro, ale dzis nie mam co jeść.... w odpowiedzi usłyszałem jakąś śmieszną, banalną historyjke ", że nie mogą tak, bo jak nie nabiją na kasę, to mogą zapłacić tysiące złotych kary, bo może w sklepie stać tajniak ze skarbówki czy skądś tam, że to wbrew przepisom itd. itp. ..." !!! Prosiłem, aby nie odmawiał chleba głodnemu człowiekowi, ale mieli to po prostu gdzieś!!! Spojrzeli jeszcze krzywo na mnie, wzrokiem wypraszającym mnie ze sklepu, więc rozgoryczony wyszedłem. Moja refleksja jest więc taka: Jeśli biedaka na ulicy poprosić o kawałek chleba, to na 100% nie odmówi i podzieli się z każdym.... ale taki prywaciarz Gotowała, z wypchanymi kieszeniami forsą klientów, do których i ja od lat należę, to poskąpi, nie da chleba, bo zbiednieje, zbankrutuje, bo to wbrew przepisom.... ŻENADA !!!! I SMUTNE... BARDZO SMUTNE ....
7
AH 2016-10-10 12:11:08
Co ma Twoja wypowiedź do warunków zatrudnienia w tej firmie? Dobrze Ci powiedzieli że za Twój chleb mogli by zapłacić wysoką karę., a Ty zamiast żebrać o chleb to weź się za robotę, np. u nich bo zatrudniają. Druga sprawa to jak Cię nie stać na chleb to np. zrezygnuj z internetu.
Piekarnia właśnie szuka kierowców, jak ma ktoś jakieś info na temat warunków zatrudnienia i płacy to proszę o wypowiedź.
Pozdrawiam.
2
Zostaw swoją opinię o Gotowała Piotr Piekarnia - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gotowała Piotr Piekarnia