Edmal Zakład Produkcyjno-Handlowy Edward Malatyński

Działoszyn

Opinie o Edmal Zakład Produkcyjno-Handlowy Edward Malatyński

Optymista 2014-11-27 14:43:23
Kolejne miejsce pracy, któremu powinien wnikliwie przyjrzeć się PIP. Kierownik z problemami natury psychicznej, który absolutnie powinien być izolowany od ludzi. Człowiek który skończywszy zaledzwie zawodówkę, próbuje zarządzać przedsiębiorstwem ojca - całkowicie nieudolnie. Trzymajcie się ludzie z dala od tego miejsca!
6
pesi 2015-06-06 16:00:19
Temu zakładowipowinien przyjżeć się nietylko pip ale i również sanepid i Urząd Skarbowy...W tej firmie za prace płaci się pracownikom alkocholem...Tam jest jeden wielki b....l.A co do kierownika to powinie iść się leczyć bo dże ryja na cały Dzialoszyn.
5
masakra 2015-12-16 21:40:54
Kierownik jest niezrównowazony psychicznie! Poniża i wyzywa pracownikow od najgorszych, a warunki pracy pozostawiają wiele do życzenia.
3
pasja 2015-12-25 13:36:02
Nic dodac nic Ująć ,Pani E. to wogóle ,, zdegradowana umysłowo kobieta,. TRZYMAĆ SIĘ Z DALEKA I TO BARDZO nie polecam pracy dla tej "firmy"-czy cokolwiek zwiazanego z czymś, coś chcą ale nie wywiązują się z umowy albo jej nie czytają,pozatym podejscie i wyzwiska co do osób.. sa chyba genetyczne ..Bo to najgożej jak Mając Gumowce chodzi się w Lakierkach
3
Aniela 2016-04-21 21:54:22
Ten zakłąd nie spełnia żadnych norm. Panuje tam smród oraz brak higieny. Szef wraz ze swoją żoną sprawiają wrażenie ludzi którzy powinni być zamknieci w zakładzie zamkniętym dla osób chorych psychicznie. Pracowników którzy pracują bez jakiejkolwiek umowy traktuje się tam jak śmieci, chociaż to zbyt delikatne określenie tego co tam się robi z człowiekiem. Praca za 3gr od słoika, ciągły hałas oraz wykrzykiwanie do pracowników obraźliwych słów typu K**** i ch***. Tym zakładem nie powinna się zainteresować nie tylko inspekcja pracy, ale też inne. To co się tam dzieje jest niedopuszczalne. W legalny sposób żaden sanepid nie dopuściłby do funkcjonowania z popsutym towarem, brakiem higieny i różnymi śmieciami z podłogi w słoiku.
4
Zostaw swoją opinię o Edmal Zakład Produkcyjno-Handlowy Edward Malatyński - Działoszyn
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edmal Zakład Produkcyjno-Handlowy Edward Malatyński