Galifruit-Vassilis Sp. z o.o.

Częstochowa

Opinie o Galifruit-Vassilis Sp. z o.o.

zona oszukanego kierowcy i pracownika 2014-11-27 14:08:34
W tej firmie pracowal moj maz, firma krętacz.Dopoki prowadzil Wasili bylo ok, od czasow Janiego tylko kretactwo i falszowanie dokumentow .Zmuszaja do jazdy na magnesie,podmieniania tablic tejestracyjnych w Grecji, placa tylko za legalne kilometry, za czarne nie placa, zmuszaja do podpisywania veksli in blanco co jest lamaniem wyroku z 26 stycznia 2011 r. (sygn. akt II PK 159/10) Sadu Najwyzszego dotaczego veksli i art. 300 KP co wyklucza waznosc veksla,nie placa w terminach tak jak przewiduje kodeks pracy, lamia prawo pracy jak sie tylko da, jesli nie ma ladunkow powrotnych z Grecji trzymaja pracownikow w bazie w Salonikach i oczywiscie za darmo bo nawet diet nie plac ale kaza podpisywac bo groza zwolnieniem z pracy jesli sie nie podpisze a w ramach siedzenia w Grecji za darmo wpisuja urlopy.Jak sie prowadzi firme w Polsce to nalezy przestrzegac naszego prawa!!!!!!!! a nie okradac ludzi.Zawsze moge podac swoje podac do siebie telefon aby otrzec innych przed tą firma.....
12
Szczęśliwy 2015-01-14 11:01:59
Ja w tej firmie pracuję 20 lat za Pana Wasili było dobrze na czas wypłaty. Na koniec roku na wigilię byli wszyscy zaproszeni do lokalu każdy każdemu składał życzenia. Pan Wasili w trudnej sytuacji pomagał każdemu pracownikowi jeżeli poprosił o pomoc finansową. Wynagrodzenie za pracę kierowcy było bardzo dobre. Jani też jest dobrym szefem dba o pracowników i warunki pracy tylko nie cierpi krętaczy i złodziei którzy kradną paliwo i nie są zdyscyplinowani. Te osoby co piszą zle o Janim zbyt krótko pracują. Polecam wszystkim firmę Janiego.
7
realistaaa 2015-02-24 20:49:51
opinia która została dodana 2015-1-14 jest kłamstwem samym w sobie, pisana pewno na prośbę lub polecenie młodego, aby wybielić firmę przed prawdziwym komentarzem napisanym powyżej. Skoro tak zachwalasz obecną firmę i pracujesz tam 20 lat to przedstaw się bo pewnie się będziemy znali skoro tak długo pracujesz a i chętnie się dowiem co nie co bo może dużo się zmieniło od mojego odejścia.
1
Andrew 2015-12-27 23:18:31
Firma ok zarobki i platnosci spoko praca cieżka ale to jak wszędzie jeżeli nie jestes leserem i jeździsz to wyjdziesz z dobra sumka, troche dziwie się że Szef J. nie zatrudnia żadnych młodych bo ekipa dziadków tam sie robi powoli hehe
4
ciekawy 2016-06-30 09:36:09
a jak mają pracownicy biurowi?
zażenowana 2017-02-27 18:35:11
Pracownicy biurowi wchodzą w relacje z kierowcami i rozwalają rodziny (panie z biura).
Zostaw swoją opinię o Galifruit-Vassilis Sp. z o.o. - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galifruit-Vassilis Sp. z o.o.