Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.

Koszalin

Opinie o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.

ati 2012-03-01 18:51:13
panowie bo nie ma to jak kierowcy.... my jesteśmy jak do rany przyłóż ;-)
6
Wierny judasz 2017-07-03 05:57:13
Masakra jak kazdy zły komentarz zaraz zostaje usunięty.
2
Sebastian 2017-07-18 18:49:52
Witam. Z tego co się dowiedziałem to przez cały czas poszukują pracowników. Zasięgnąłem trochę informacji o firmie i obraz tego pracodawcy jest skandaliczny. Zarobki są na bardzo niskim poziomie i aby cokolwiek zarobić trzeba "tyrać " po 10 a nawet i dłużej godzin codziennie od poniedziałku do soboty. Pozostaje jeden dzień przerwy i jeśli ktoś ma rodzinę to taka forma pracy jest nie do przyjęcia. Ja osobiście po tych informacjach dałem sobie spokój i za lepsze zarobki spokojnie można znaleźć pracę od poniedziałku do piątku w Koszalinie. Rynek pracy u nas w mieście się diametralnie zmienił ale ten pracodawca widać tego jeszcze nie zauważył. Krótko mówiąc - odradzam pracy w tej firmie. Są o niebo lepsze ofert pracy u innych pracodawców. Pozdrawiam
2
Pracownik 2017-07-20 15:44:18
Jeżeli przedstawiacie opinie o firmie, to róbcie to rzetelnie. Firma "BAGNO "? Za każdą minutę w firmie
zapłacone, pensja cała w terminie ,za godziny nocne dodatek, premia za sumienną pracę. Jeżeli ktoś
nie chce pracować, kradnie ,kombinuje na paliwie ,przedstawia lewe zwolnienia, to jest firma nie dla niego.
jol, jeżeli pracowałeś w agrolu to powinieneś wiedzieć, że szef nie odziedziczył firmy, tylko ją stworzył.
Waszymi wypowiedziami obrażacie nas pracowników, którzy chcą pracować a nie kraść i kombinować.
2
Prawdziwy Pracownik 2017-07-21 22:50:45
No i odezwał się ktoś z kierownictwa by wybielić trochę opinie o firmie. Czytając Twoją opinie "Pracowniku" można by wywnioskować,że szefostwo firmy uważa pracowników za złodziei, krętaczy itp. I tylko ci co "kablują" na innych, harują po 260 godzin miesięcznie i siedzą cicho są PRAWDZIWYMI PRACOWNIKAMI. Powtarzam - 260 godzin miesięcznie gdzie norma według prawa to 168 godzin bo tak wygląda tam czas pracy. A co do płac to nie jest łaska tylko obowiązek pracodawcy by zapłacić za wykonaną prace w terminie!!! Więc o czym my mówimy? O premii? A ile ona wynosi i od czego ona zależy to może jeśli jest tak pięknie w tej firmie to łaskawie mnie "PRACOWNIKU" poinformujesz?
1
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.