Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.

Koszalin

Opinie o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.

anonim 2011-03-23 05:55:22
Może pracowników traktują inaczej niż klientów bo ja jako klient detaliczny nie mam miłych wrażeń odnośnie obsługi i klimatu panującego w hurtownii.Panie w biurze na NIE, kierowcy jak najbardziej na TAK.
ati 2012-03-01 18:51:13
panowie bo nie ma to jak kierowcy.... my jesteśmy jak do rany przyłóż ;-)
4
szczęściarz 2015-12-28 18:45:47
Niestety miałem okazje pracować w firmie pana Zająca. Właściciel zupełnie nie docenia dobrych, sumiennych i oddanych pracowników. Zero premii, zero podwyżek! Ciągła praca w nadgodzinach, a jedynym dniem wolnym są niedziele. Chyba tylko kryzys na rynku "dobrej" pracy w naszej kochanej Polsce, a tym bardziej samym Koszalinie, sprawia, że ludzie wytrzymują tam po tyle lat... W końcu coś do garnka włożyć trzeba. Wyzysk w skrajnym tego słowa znaczeniu. Jedynym i największym plusem tego zakładu są jego pracownicy - osoby naprawdę uprzejme, uśmiechnięte i pomocne.Bez nich ta firma by upadła. Stanowcze NIE dla Agrolu!
Zostaw swoją opinię o Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j. - Koszalin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Owocowo-Warzywna Agrol Sławomir Zając Sp.j.