Olimpek Sp. z o.o. Zakład Rozbioru Drobiu

Rzeszów

Opinie o Olimpek Sp. z o.o. Zakład Rozbioru Drobiu

admin 2015-09-14 05:41:12
Czy Twoim zdaniem warto zostać pracownikiem firmy Olimpek Sp. z o.o. Zakład Rozbioru Drobiu? Czekamy na Twój komentarz.
fk 2016-07-13 10:22:34
Praca na stanowisku Handlowiec. Lepiej zastanowić się 2 razy zanim rozpocznie się tam prace. Jedna wielka ściema (podstawa najniższa krajowa + płaca "pod stołem" + premia ale zaniżają wyniki sprzedażowe byle tylko nie wypłacić (trzykrotnie sprawdzałem swoje wyliczenia z wyliczeniami od strony przełożonych) Takiej chorej atmosfery nie widziałem w żadnej innej firmie....DRAMAT
7
Pav 2017-04-13 10:55:41
Praca na stanowisku przedstawiciela handlowego: uciekać jak najdalej !! Oddajesz serce, życie, wszystkie siły, a w zamian otrzymujesz tylko prentensje. Gdy odjedziesz z pracy tak odwrócą wszystko przeciwko tobie ze to ty poczujesz się winny, bo wina jest handlowca.
Tragedia , zarabia się po najniższych stawkach, oczekiwania z kosmosu, praca bez przerwy, bo w ciągu dnia serwis sklepów , wieczory i weekendy dziesiątki telefonów. Nie odbierzesz Jak się kąpiesz - masz problem. atmosfera okropna, nie ma poczucia stabilności ani finansowej ani psychicznej. Wszystko na twojej głowie.
Dobry sposób na zdobycie doświadczenia jako pH, nauczenia się bardzo ciężkiej pracy bez uczciwego wynagrodzenia, pokory, samoopanowania, walki ze stresem, etc.
Szkoda życia na taką prace.
Pozdrawiam
7
Zostaw swoją opinię o Olimpek Sp. z o.o. Zakład Rozbioru Drobiu - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Olimpek Sp. z o.o. Zakład Rozbioru Drobiu