Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

Łódź

Opinie o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

kadar 2016-05-14 09:35:06
Niestety pracodawca z grupy nowo-bogackich, dla którego człowiek jest nikim. Choćby w złotym zamku mieszkał to i tak powie, że interes nie idzie. Ktoś kto decyduje się na pracę musi wiedzieć, że nigdy dobrego słowa nie usłyszy od właścicieli, za to narzekania będzie słyszał często. Firma w której praktycznie nie ma możliwości awansu. Kiedy porusza się temat podwyżki, od razu właściciel daje do zrozumienia, że ukraińcy będą pracowali za dużo mniejsze pieniądze. Kierowcy jeżdżą w trasy po 24 godziny, przeładowanymi autami. Podobno kiedyś kierowca w czasie pracy pozwolił sobie na dwu-godzinny sen, to od starszej szefowej (wyjątkowo bezczelna i wyrachowana osoba) usłyszał, że auto to nie sypialnia. Jeśli chodzi o plusy to wypłaty zawsze są na czas i płacą bez oporu za nadgodziny.
15
Szreku 2016-07-14 20:21:28
To prawda pracuj bo praca czyni wolnym.
Pracowałem krótko i źle wspominam tą pracę.
Rejestracja na minimalną a resztę starsza pani płaciła trzeciego dnia roboczego nowego miesiąca do reki!
Nadziewarka stoi na magazynie rzeczy czystych? może sanepid by się tym zajął !!!!!!
12
Mario 2016-12-10 13:01:06
Fajna praca, dobre zarobki, właściciel na poziomie
1
Dario 2016-12-11 18:51:30
Bo Tobie Marian ta praca życie uratowała!!!
7
Kierowca. 2017-01-17 11:26:55
Nie dajcie sie naciagnąc na zrobienie badan z własnej kieszeni-oddali mi tylko połowę. Kierowcy jezdza na całą polskę przeładowanymi autami po bocznych drogach-nie płaca za autostrady!!! Norma spalania na busa ducato z towarem 9l/100KM SZOK!!! Trzeba jechac 85km/h -Tiry wyprzedzaja. Jak przekroczysz, to z pensji podobno odciągają, jak bedziesz miał spalanie 8 to oddają kase za oszczednosci ale to musisz jechac juz jak zółw. Bardzo oszczędna i skąpa firma-oszczedzaja na pracownikach.
3
Zostaw swoją opinię o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski