Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

Łódź

Opinie o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski

kadar 2016-05-14 09:35:06
Niestety pracodawca z grupy nowo-bogackich, dla którego człowiek jest nikim. Choćby w złotym zamku mieszkał to i tak powie, że interes nie idzie. Ktoś kto decyduje się na pracę musi wiedzieć, że nigdy dobrego słowa nie usłyszy od właścicieli, za to narzekania będzie słyszał często. Firma w której praktycznie nie ma możliwości awansu. Kiedy porusza się temat podwyżki, od razu właściciel daje do zrozumienia, że ukraińcy będą pracowali za dużo mniejsze pieniądze. Kierowcy jeżdżą w trasy po 24 godziny, przeładowanymi autami. Podobno kiedyś kierowca w czasie pracy pozwolił sobie na dwu-godzinny sen, to od starszej szefowej (wyjątkowo bezczelna i wyrachowana osoba) usłyszał, że auto to nie sypialnia. Jeśli chodzi o plusy to wypłaty zawsze są na czas i płacą bez oporu za nadgodziny.
9
bartel 2016-06-08 12:38:10
Jestem wieloletnim pracownikiem tej firmy i kiedyś właściciele traktowali pracownika jak człowieka a nie jak niewolnika. Teraz niestety jest inaczej ale to jest tak jak plebs dorobi sie pieniedzy. Jeśli szukacie pracy to traktujcie Masarnię Krzyś jako ostateczność. To nie jest dobry pracodawca.
9
Roman 2016-07-14 19:11:21
Pracowałem osiem miesięcy i to był koszmar, właściciel cham i prostak.
Traktuje ludzi jak parobków a powiedzenie żule z pod butki z piwem to jego ulubione określenie pracowników!
9
Szreku 2016-07-14 20:21:28
To prawda pracuj bo praca czyni wolnym.
Pracowałem krótko i źle wspominam tą pracę.
Rejestracja na minimalną a resztę starsza pani płaciła trzeciego dnia roboczego nowego miesiąca do reki!
Nadziewarka stoi na magazynie rzeczy czystych? może sanepid by się tym zajął !!!!!!
8
pitbull 2016-08-09 23:53:27
Zmuszanie do pracy po godzinach a takze w soboty zle warunki pracy szczegolnie brak miejsc,urlopy wypoczynkowe wypisuja po swojemu,praca ponad sily zabieranie urlopu platnego w zamian za urlop bezplatny oraz zabieraja premie,np ma byc 30 urobien to jest 60 gdzie jest inspekcja pracy.
8
Zostaw swoją opinię o Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krzyś Masarnia Krzysztof Grochowski