Bartnik-Pasieka Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Bartnik-Pasieka Sp. z o.o.

admin 2015-09-13 13:14:21
Wiesz jakie umowy obowiązują w firmie Bartnik-Pasieka Sp. z o.o. oraz jak przebiega proces rekrutacji? Czekamy na komentarze.
3
anonim 2016-08-11 10:02:22
umowy na minimalne, reszta w formie jakiś niezrozumiałych premii.. zamiast podwyżek obniżki wypłat.. właściciele o ciężki charakterze.. radze omijać tą firmę..
6
Pan Anonim 2016-09-12 10:34:50
Dawniej Pasieka-Bartnik Sp. z o.o. dziś Pasieka Sp. z o.o. firma powiązana z Bartnikiem ze Stróż!

Szału nie ma z kasą, właściciele strasznie mieszają, jak tylko mogę wypłaty obcinają, bo co innego na umowie co innego obiecują, zero pewności zatrudnienia, warunki pracy tragiczne, kupa nadgodzin za które różnice z zapłatą, wybrać nie ma kiedy, prezesa nie ma, bo znowu zwolnili, pełna samowolka. Ogólnie odradzam szkoda nerwów i stresu :(
8
pomocny 2016-09-12 10:38:37
Na rekrutacji właściciele zadają bardzo osobiste pytania, bardzo mało profesjonalna rozmowa, obiecują nie wiadomo co, a potem realia inne, kupę czasu te ich rozmowy zajmują, potrafią zaprosić kogoś kilka razy maglować parę godzin i lipa.
7
XXX 2017-05-03 13:57:06
Teraz pod nazwą "Pasieka". Wyzysk, niskie płace, bardzo duże zainteresowanie prywatnymi sprawami pracowników. Zatrudniając się na stanowiskach niższego szczebla (produkcja, magazyn, kierowca czy chociażby labo) trzeba liczyć się z tym, że ludzie są od wszystkiego, pracownik produkcji dostarcza towar do sklepów bądź magazynier, kierowca pracuje na produkcji itp. Warto wziąć pod uwagę częste wyjazdy w delegacje i fikcyjne warunki bezpieczeństwa w firmie (bhp). Właściciele obojętni na problemy stanowiskowe. Odradzam tym, którzy szanują swoją osobę.
10
Zostaw swoją opinię o Bartnik-Pasieka Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bartnik-Pasieka Sp. z o.o.