BluxCosmetics Sp. z o.o.

Trzciana

Opinie o BluxCosmetics Sp. z o.o.

anonim 2013-04-03 16:17:16
Byłem tam na rozmowie w sprawie pracy. Rozmowa została przeprowadzona z prezesem. Proponowane wynagrodzenie to minimum. Ogólna wizja prezesa : mglista. Kariera ścieżki zawodowej pracownika nie do końca przemyślana. Człowiek rekrutujący w zadanym pytaniu o mój poziom znajomości języka angielskiego zadukał w języku królowej Elżbiety jednym zdaniem do tego z błędami zadając prymitywne pytanie o moją osobę, po czym podsumował odpowiedz , że mój angielski jest ulicznym bo używałem skrótów z " I have got..... do I've got...... super gratuluje i życzę samych sukcesów - jaka firma taki angielski
Jako pracodawca nie polecam;-(
kandydat 2014-11-26 08:10:47
miałem to samo, facet miał wątpliwości co do poziomu znajomości mojego j. angielskiego, dzisiaj jestem dyrektorem handlowym w tożsamej branży i jakimś sposobem udaje mi się podpisywać umowy handlowe z zagranicznymi firmami;-) proponuję Panie Prezesie wyjechać na kilka miesięcy np. "na Wyspy" i wówczas krytykować!
1
Zostaw swoją opinię o BluxCosmetics Sp. z o.o. - Trzciana
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BluxCosmetics Sp. z o.o.