Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka

Ruda Śląska

Opinie o Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka

Bobi 2014-05-27 19:26:37
Masakra, właściciel mitoman i furiat, jego żona glupiutka. Zatrudniają ludzi na czarno i nie płacą, robią szemrane interesy. Nie polecam, chołota.
Marek 2014-08-04 19:52:47
Ten co to napisał to pewnie złodziej albo nierób i wyleciał z hukiem ja pracuje w firmie od 3 lat zarabiam ponad 3000/m i nigdy jeszcze się nie zdarzyło żebym nie dostał wypłaty poza tym to w firmie wypłaty są co tydzień więc zawsze mam kasę.
Szef może i jest nerwowy ale wcale mu się nie dziwie bo w Polsce wszyscy chcą cię wiecznie oszukać albo klienci nie zapłacą za dostarczony towar albo dostawcy wysyłają trefny towar jednym słowem gówniany kraj.
Według mnie to gdyby w tym kraju było więcej takich firm jak FENIKS to wszyscy byli by zadowoleni zresztą można zawsze zapytać ludi co w firmie pracują a jest 12 osób i każdy potwierdzi moje słowa.
cyga 2016-07-03 08:52:32
Właściciel uliczny idiota a zatrudnieni to jedna wielka chołota za pare groszy. Firma z długami na kilkaset tysięcy złotych. Są niewypłacalni. Nie polecam !
Zostaw swoją opinię o Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Feniks Centrum Zaopatrzenia Gastronomii Agata Gomółka