Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

Międzywodzie

Opinie o Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy

tnr 2014-07-10 09:47:38
Przyjeżdżam do Międzywodzia od kilku lat. Bojzan ma dobre wyroby ale obsługa jest fatalna. Nic się nie zmienia. Zero uśmiechu i pozytywnej obsługi. Ja pracuje w sieciowej piekarnio- cukierni w Szczecinie i poziom naszej obsługi klienta mógłby nauczyć Panie tutaj tego jakie mieć podejście do klienta. Ja rozumiem ze nie musza polecać ani się uśmiechać bo klienci sami w sezonie przychodzą ale pewne normy i zasady obsługi obowiązują. Ja juz więcej nie pójdę do tej piekarni. A I PANIE POWINNY PRZEJŚĆ PONOWNE SZKOLENIE Z BASISTA GDYŻ CAPPUCINO ROBIĄ Z PRAWIE PRZEGOTOWANEGO MLEKA. A TO DUŻY BŁĄD. szef powinien kłaść nacisk na szkolenia swoich pracowników!!
4
tnr 2014-07-10 09:49:41
Z BARISTA. PRZEPRASZAM. SŁOWNIK W TELEFONIE...
Sezonowa 2015-03-13 15:44:58
Pracowałam u szanownych Państwa Bojzan kilka sezonów. Oszukują klientów i pracowników - że nie wspomnę o Urzędzie Skarbowym...

Klienci - jedząc makowca lub bajaderkę konsumują stare ciasto drożdżowe (to miękkie między zębami przy jedzeniu to nie bakalie...). Wielokrotnie widziałam jak z przeterminowanej śmietany robiono ciasta - z polecenia szefa. A wiśnie w torcie wiedeńskim - niestety nie pochodzą z alkoholu spożywczego.

Pracownikom, zwłaszcza tym sezonowym, nawet nie proponują umowy - od razu mówią o pracy na czarno. A jak już dostanie się od nich umowę, to z pensji potrącają to co muszą oddać w ramach podatku do US.

Państwo Bojzan oszczędzają zarówno na dobrych składnikach, jak i na szkoleniach dla pracowników. Apropos baristy - w ciągu kilku letnich sezonów, gdy byłam tam zatrudniona, barista odwiedził Cafe Bojzan JEDEN RAZ - zrobił dwie kawy, malując mlekiem kształt liścia na powierzchni, wręczył je Karinie (szefowej) i Darkowi (szefowi) i po instruktażu parzenia dobrej kawy :)
Po prostu śmiech na sali...
1
gosc 2016-01-22 08:31:05
panstwo bojzan oszukuja tez kierowcow dajac zarabiac wielkie g....... robilem tam i wiem jaki jest pan darek do tego pani karina obgaduje pracownikow i sie nasmiewa
2
Max 2016-09-14 07:23:00
wyjatkowo niemila obsluga, szczegolnie strasza pani, ktora z laski sprzedaje i podaje towar. Albo bark im drobnych albo torebek do pakowania. Kupowalem u nich do czasu gdy odnalazlem w Kamieniu Pomorskim cukiernio-piekarnie ZELEK. Malo tego , ze mila obsluga to wypieki duzo lepsze niz u Bojzana.
Oplaca sie pojechac niz patrzec na miny rozhisteryzowanych niewiast u Bojzana
1
Zostaw swoją opinię o Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy - Międzywodzie
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bojzan Dariusz Zakład Piekarniczo-Cukierniczy