Muffia Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa

Opinie o Muffia Sp. z o.o. Sp.k.

as 2014-05-26 22:09:03
Muffia, szkoda czasu na pracę w tej firmie może pensja o czasie, ale traktują gorzej niż psa. Moja dobra rada jak zaczniesz tam pracować to uważaj co mówisz Ada i Asia to lizodupy menadżera więc mają wszystkich na oku ;)
4
zx 2014-05-26 22:13:32
Całkowita racja co do( usunięte przez administratora ) heh dodam jeszcze, że nadgodziny to norma a że czas pracy 2/2 to nieraz i po 20 godzin należało siedzieć, współczucia dla praktykantów i pomocników oni mają nawet nie płacone za nie.
5
byly pracownik 2014-08-15 15:20:40
Nadgodziny to norma tak jak zostało napisane wyżej, praca siedem dni w tygodniu codziennie. Oprócz swoich obowiązków pracujesz za innych i jesteś wykorzystywany. Menadżer faworyzuje młodych mezczyzn,a co do pracy tak zawanego biura - brak kompetencji i zrzucanie obowiazkow, czy winy na resztę pracowników. Im więcej godzin wyrabiasz, tym mniejszą premię uznaniową otrzymujesz. Umowa śmieciowa, atomosfera kiepska, kuchnia dosyc sympatyczna, menadzer i pracownice biurowe leniwi i wredni. Nie polecam pracy w tej firmie, bo nie bedzie to praca na dluzej, niz kilka miesiecy.
5
cukiernik 2014-12-08 14:45:51
Nie polecam nikomu chyba ze chcesz pracowac jako cukiernik i sprzataczka po kims wyzysk ucinaja pensje wymyslaja sobie nie stworxone historie aby dac ci jak najmniejsze wynagrodzenie umowa smieciowa. Oboz pracy nie polecam nikomu
1
inteligentny 2014-12-10 21:49:49
Praca ok, ale jak jesteś młody i samotny dla osoby mającej rodzinę nie polecam zapie**alasz jak mały robocik, kończysz swoją pracę to jeszcze musisz posprzątać po innych z pierwszej zmiany, przy pensji oczywiście ucinają a na początku podczas rozmowy mówią premia uznaniowa chyba jakiś żart nigdy jej na oczy nie zobaczysz. Nie polecam pracy w tej firmie
1
były pracownik 2015-11-28 19:13:46
Muffia....Szkoda mówić.
Praca w tej firmie nazywa się instytucją charytatywną.
Nie szanują pracowników, wymyślają sobie nie stworzone historie, żeby siebie samych oczyścić z zarzutów.
Brak kompetentnych osób na odpowiednim staniowisku.
Menager spoko, jeden z kierowników nie miły i leniwy, nie interesuje się pracownikami mysli tylko o swoich dobrach materialnych.
Praca ogólnie spoko, zarobki nawet nawet co z tego jak
3/4 osób zatrudniona jest na umowach cywilno-prawnych.
Atmosfera pomiędzy pracownikami miła i przyjemna.
5
Nick 2016-01-11 16:43:33
Praca fajna tylko że jej za duzo. Cieżko wyrobić sie w 12godzinnym systemie pracy. "Zarząd" spoko, kierownik Michał konsekwentny ale spoko gość. Wyplata na czas, ogólnie spoko dla młodych.
1
były pracownik 2016-02-16 20:13:54
Muffia? Wszędzie tylko nie tam, Na rozmowie obiecują 3000 i umowę a co do czego to i tak tylko umowa o dzieło bez żadnych świadczeń, praca od 5-ej rano do 24-02 w nocy i na 5-tą spowrotem. Tłuczesz nadgodziny a przy wypłacie ci obcinają i obiecują że w następnym miesiącu ci wyrównaj i tak wkoło.Tylko wymagają i gonią do roboty bo ciągle ludzi niema do pracy, kto przyjdzie to ucieka po wypłacie. Ciągle coś znajdą aby ci odtrącić z pensji, nawet jak czegoś nie zrobisz albo się pomylisz to musisz za to zapłacić.
Jak zaczynasz tam pracować to uważaj na Szefa Michała i Daniela pracownika to lizo-dupy menadżera Wojtka który jest inny....
4
gość 2016-06-05 15:26:23
Wszystko co zostało o tej firmie napisane wyżej jest zdecydowaną prawdą. Największym problemem jest manager, który nie szanuje pracowników. Co z tego, że pieniądze są wysyłane na czas, jak człowiek haruje na umowie śmieciowej za siebie i za innych, bo ciągle zmieniają się ludzie. Manager dużo gada, ale mało robi i nie zależy mu na stworzeniu ekipy, która mogłaby popracować w jednym, niezmiennym składzie dłużej z korzyścią dla firmy. Nie jest on również człowiekiem, który rozmawiać ze swoimi pracownikami. Młodzi mężczyźni maja u niego fory... Na razie Muffia praktykantami stoi.
2
Zostaw swoją opinię o Muffia Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muffia Sp. z o.o. Sp.k.