BanGlob Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o BanGlob Sp. z o.o.

admin 2015-09-12 23:18:52
Wiesz coś ciekawego o firmie BanGlob Sp. z o.o.? Dodaj komentarz na forum. Od twojej opinii może zależeć czyjaś kariera.
3
wannabeme 2016-03-14 16:30:09
Generalnie jest tam więcej kierowników niż pracowników. Praca w stresie, wszyscy krzyczą, a co najgorsze przeklinają BARDZO BARDZO DUZO! Raczej jako pracownika mają Cie w dupie, ważne żebyś robił to co chcą..
Marcin 2016-08-24 15:19:51
Poleca ktos ta prace? Jakie sa zarobki na poczatku?
byłyBanglobowicz 2017-01-11 22:22:39
Praca w banglobie?
NIE POLECAM!
Jedno jest pewne, pracują tam sami kierownicy! Poziom intelektualny tych osób ma wiele do życzenia... Przekleństwa i wulgaryzmy to standard wśród tych osób. Wszyscy wszystko wiedzą ale nikt za nic nie odpowiada. Nikt Ci nie wytłumaczy co gdzie się znajduje i jak wygląda dana impreza...
Jednym słowem tragedia... Pani prezes bardzo ładna i dostojna kobieta lecz choleryczka, która ma problemy z opanowywaniem swoich emocji. Pan prezes - człowiek wygląda spokojnie, lecz wg Niego każdy jest złodziejem...
Prawie każdy ma na plakietce kierownik, więc osób do pracy jest mało...
Generalnie to bardzo nie polecam, no chyba, że lubicie zapieprzać jak świnie, dostać słabe pieniądze i jeszcze słuchać jak na Ciebie krzyczą i przeklinają. No i jeszcze jedno, takie słowa jak proszę i dziękuję nie istnieją w słowniku pracowników tej firmy.
Jak to kiedyś usłyszałem - nie jesteś tu od myślenia tylko od zapierdalania...
NIE POLECAM!
4
Zostaw swoją opinię o BanGlob Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BanGlob Sp. z o.o.