Drozd Marketing Firma Handlowo-Usługowe

Rzeszów

Opinie o Drozd Marketing Firma Handlowo-Usługowe

Sławek 2015-06-09 15:53:34
Praca na chwile może być, Właściciel Grzegorz bardzo w porządku. Jednak wspólniczka Iwonka to istna pomyłka. Najpierw w pracy gwarantują rodzinną atmosferę potem wychodzi szydło z worka. Pracownik stoiska nie może używać telefonu chociaż nie ma klienta w pobliżu, ma stać cały czas stać na baczność chociaż nie ma kogo obsługiwać. Palić też pracownik nie może choć wspomniana pracodawczyni potrafiła wypalić prawie całą paczkę pracownikom Właściciele zarzekają będą pomagać gdy będzie duży ruch, gdy dochodzi to takiej sytuacji to nagle znikają. Pani Iwona najlepiej wie jak powinna wyglądać obsługa klienta w końcu prowadzi firmę, nie raz dochodziło do sytuacji gdy sam klient widział właścicielkę która popijała sobie i paliła, pomijam już fakt rozmowy Pani Iwony z klientem. Właściciele chcą mieć stałą ekipę gdyż twierdzą że trafiają na niekompetentnych pracowników którzy ich okradają. Myślę że wpierw oni sami muszą zmienić podejście od pracownika. Ogólnie straszna rotacja. Ogólnie nie jest źle, jeśli chcesz się nauczyć jak nie powinna wyglądać organizacja imprez plenerowych to spróbuj w drozd-marketing.
2
Wojtek 2016-01-19 10:03:37
Tak. Praca może być.Pieniążki płacone bez problemu.Co do reszty oceny poprzednika, to sadzę, że pracownik ma stać na stanowisku pracy a nie palić. Pracodawca natomiast może nic nie robić. A Pan Sławek, jeśli wie lepiej niech założy firmę i tworzy rodzinną atmosferę.A właścicielki nie widziałem popijającej, chociaż pracuje z nimi już parę lat.
1
Cymesik 2016-01-19 10:07:57
Bardzo dobra firma. Wzorowo zarządzają organizacją imprez.Chętnie z nimi się pracuje.
nie grzes 2016-07-03 20:40:53
pewno odpowiedz pana Grzegorza :)
aaa 2016-07-07 15:56:02
Szkoda, że wypowiedzi tu zamieszczane są anonimowe:( Bez skrępowania można o pracodawcy napisać WSZYSTKO. Powinno powstać jeszcze miejsce gdzie pracodawcy beż skrępowania mogli by oceniać pracowników. To by było ciekawe.
2
wojtek 2016-08-27 14:44:13
a pan grzegorz znowu płacze - jaki to on i ta jego iwnika:) sa pokrzywdzeni przez los

nie polecam wspolpracy, duzo gadaja - malo robia
2
Zostaw swoją opinię o Drozd Marketing Firma Handlowo-Usługowe - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Drozd Marketing Firma Handlowo-Usługowe