Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego

Kraków

Opinie o Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego

niedoszla krawcowa 2014-05-21 18:45:04
Heh! Mój wybór po gimnazjum padł właśnie na technikum odzieżowe w Krakowie. I co? Był to największy błąd w moim życiu. Ta szkoła kiedyś przeżywała lata świetności, jednak to tylko wspomnienia nauczycieli, którzy żyli za czasów Syrokomlii. Ta szkoła jest do kitu!!! Szycia jest niewiele, ludzi praktycznie zero w tej szkole, w dodatku same dziewczyny, typowe "cnotki". Nauczyciele są starzy, nie wiedzą nic o współczesnej modzie oraz o bardziej 'nowoczesnym' stylu szycia. Uczą typowo babcinego szycia. Jeśli chodzi o maturę.. nie jest to szkoła, która Was do tego dobrze przygotuje. Generalnie nikomu nie polecam tej szkoły, ja sama po roku czas w tej szkole przepisuję się do liceum. Na prawde odradzam !!! W dodatku jest w tak beznadziejnym miejscu, po lekcjach nie ma nawet gdzie wyskoczyć ze znajomymi. ZENADA.
1
Obecna uczennica 2014-06-18 22:11:21
"niedoszla krawcowa", trochę przykro się czyta jak opisujesz takie głupoty na temat tej szkoły. Jak wywnioskowałam z Twojej wypowiedzi jesteś teraz w 1 klasie więc co Ty się wypowiadasz na temat szycia, w 1 klasie dopiero poznajemy wszystko- jak w każdym innym zawodzie. Potem będzie tyle szycia że będziesz miała dość ;) Nauczyciele może i nie młodzi, ale są super ludźmi, najwidoczniej nie potrafisz się z nimi dogadać, bardzo mi przykro z tego powodu. A jeśli chodzi o uczniów to nie oceniaj ludzi jeśli nie znasz(usunięte przez administratora)
1
Zostaw swoją opinię o Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technikum Odzieżowe nr 18 w Zespole Szkół Odzieżowych nr 1 im. S. Wyspiańskiego