CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Elbląg

Opinie o CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Anna 2015-05-28 19:11:59
Pracowalam w tej poradni i nikomu nie polecam tego miejsca. Szefowa poradni P.Agnieszka B. to z wyksztalcenia psycholozka, ale brak jej podejscia do ludzi, czesto miewa wybuchy agresji w stosunku do swoich praciwnikow i bezpodstawnie szkaluje ich dobre imie, dlatego tez stamtad odeszlam.Ostrzegam tez potencjalnych klientow, aby dobrze zastanowili sie zanim przyprowadza do tej poradni swoje dzieci. Ostrzegam Wszystkich przed Poradnia Cts w Elblagu na ulicy krotkiej 5, gdyz nie jest to miejsce godne zaufania!
1
natalka1 2015-07-28 16:13:30
Witam
Jeśli zdecydowała się Pani na tą bezpodstawną krytykę i oczernianie mnie bardzo proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska, gdyż w Poradni CTS nie pracowała żadna Pani Anna, która z powodu szkalowania jej imienia odeszła z pracy. Nikt też bezpośrednio, ani w innej formie do tej pory nie rozmawiał ze mną na ten temat. Jest to opinią głęboko krzywdząca, gdyż w naszej pracy w szczególności zwraca się uwagę na szacunek do drugiego człowieka, czego i Pani życzę.
Agnieszka B.
2
k.sutarb@gmail.com 2017-08-07 23:00:14
Bardzo dobry pracodawca. Poszanowanie pracownikow, dobre warunki pracy i wynagrodzenie zawsze na czas.
K.
Zostaw swoją opinię o CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Elbląg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna