LektorKlett Sp. z o.o. Wydawnictwo

Poznań

Opinie o LektorKlett Sp. z o.o. Wydawnictwo

nikko 2013-07-21 16:15:18
Od 2- lat czyli od przyjścia nowego dyrektora zmiany na gorsze.
Teoretyk chce błyszczeć lecz nie wychodzi. Wartościowi pracownicy przeszli do konkurencji. Bardzo duża rotacja w telemarketingu, co do handlowców "mobilnych" - własna działalność na podstawie która po odliczeniu podatków starcza na waciki.( mniej niż podstawa na umowie)
klet_flet 2013-07-26 13:04:58
Są miejsca pracy w których zostajemy pomimo [usunięte przez moderatora] roboty bo trzymają nas w niej ludzie z którymi dzielimy ten chleb - w klecie jest najgorsza atmosfera pracy. Wychodząc od kogoś z pokoju możemy być pewni że mamy przysłowiową [usunięte przez moderatora] obrobioną.
1
Kora 2013-09-11 16:24:18
Ile to jest "na waciki", bo to chyba pojęcie względne...Wszyscy PH pracuja na działalności gospodarczej?
4
grazka 2015-10-23 20:15:56
witam, również nie polecam, kiepską ATMOSFERA, POZNAŃ KOJARZY MI SIĘ TYLKO Z OBECNĄ KIEPSKĄ KOORDYNATOKĄ INFOLINII, SORKI OLA, ALE NIE ZNASZ SIĘ NA NICZYM!!!!!!!!!!jesteś beznadziejna!!!!!, kiepska płaca, duży wyzysk, na rozmowie jest co innego, w pracy zaś jest inaczej, NIE POLOECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o LektorKlett Sp. z o.o. Wydawnictwo - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LektorKlett Sp. z o.o. Wydawnictwo