Ram Sp. z o.o. Firma Wydawniczo-Reklamowa

Kraków

Opinie o Ram Sp. z o.o. Firma Wydawniczo-Reklamowa

EwaGarda 2014-10-09 13:06:43
Zarząd Firmy Wydawniczo-Reklamowej RAM Sp. z o.o. to dwoje ludzi nie mających pojęcia o wydawnictwie. Pozytywnej atmosfery w tej firmie nie ma żadnej. Króluje kłamstwo, obłuda i kumoterstwo.
Aby pracować w Firmie Wydawniczo-Reklamowej RAM Sp. z o.o. trzeba być bardzo odpornym na duży stres, wręcz na typowy mobbing. Zastraszanie czy też poniżanie są na porządku dziennym.
Należy posiadać wystarczająco dużo oszczędności aby móc pracować dla nich bez terminowej wypłaty wynagrodzenia. Nagminne są kilkumiesięczne opóźnianie wypłat.
Przyda się, także duży dystans do swoich ambicji zawodowych, ponieważ z powodu braku funduszy w tej Firmie żaden z Twoich planów nie zostanie zrealizowany.
6
black1 2014-11-02 19:20:53
W 100% wszystko się zgadza. Ten cały RAM to wydawca miesięcznika Architektura & Biznes, aby nikt nie miał wątpliwości, przez kogo zostanie oszukany.
5
Tom 2017-02-08 11:49:27
Czas mija a problemy w tej firmie dalej te same. Brak terminowych wypłat wynagrodzenia etatowego to już norma. Rozbijanie wynagrodzenia na niską podstawe i prowizję, (której i tak Ci nie zapłacą) to dla nich standard. Firma cały czas leci na długach, więc nie róbcie sobie nadziei, że bedzie lepiej.
2
Zostaw swoją opinię o Ram Sp. z o.o. Firma Wydawniczo-Reklamowa - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ram Sp. z o.o. Firma Wydawniczo-Reklamowa