ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne

Warszawa

Opinie o ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne

biorytmix 2011-07-13 01:27:28
nie wiem skąd ty się chłopie urwałeś. (usunięte przez administratora), ludzie którzy powinni dawac przykład doprowadzają ludzi do skraju wyczerpania nerwowego. Kto pracował pod niejakim (usunięte przez administratora) wie o czym mówię. Terror psychiczny na co dzień zapewniony.Jeden pozytyw to pensje na czas i bez ściemy.
zawiedziona graficzka 2011-07-14 02:07:54
To i ja dorzucę swoje trzy grosze. Ta firma to Koszmar. Pracowałam już w wielu wydawnictwach, tam stwierdzono że jestem beznadziejna i na niczym się nie znam, zgnojono mnie psychicznie. Cały czas coś nie tak. Redaktor zaakceptował mój projekt graficzny bez zastrzeżeń ale zaraz pojawiał się ww. pan i pani prezes i rozwalali mi gazetę bez końca. Tak kilka razy, bez końca poprawki i wieczna pretensja. Kiedy wydawało się, że wszystko jest już tak jak sobie życzą szczęśliwie zamknęliśmy numer po czym w NIEDZIELE podczas obiadu otrzymałam telefon od sławetnego pana (usunięte przez administratora) że w poniedziałek nie mam po co się już pojawiać! To są chorzy ludzie którzy zachowują się jakby wciąż byli właścicielami Twojego Stylu i usiłują trzymać tamte standardy, tylko ani pieniadze tamte ani prestiż, bo wydają tytuły niszowe.
Dziennikarz 2013-01-24 13:07:15
Szefostwo wie doskonale, że w obecnej sytuacji każdy jest szczęśliwy, że w ogóle ma pracę, więc wykorzystują to jak tylko się da. Zdolni aktorzy. Przed pracownikami odstawiają dramatyczne scenki jak to wydawnictwu ciężko, a sami rozbijają się luksusowymi wozami i wymieniają co miesiąc swoje elektroniczne zabawki na nowsze modele.
Zostaw swoją opinię o ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ProMedia Sp. z o.o. Polskie Wydawnictwa Specjalistyczne