Ap Andrzej Paruzel

Warszawa

Opinie o Ap Andrzej Paruzel

Robek 2011-09-27 07:35:38
Co też pani - a może pan! tu wypisuje. Pracowałem u tegoż pana [usunięte przez moderatora], jest on człowiekiem kłamliwym, nieuczciwym, tonie w długach, kręci, jest bardzo nerwowy i wybuchowy. Pracownicy często się u niego zmieniają. Miły jest tylko wtedy, gdy uda mu się uniknąć windykacji bankowej albo podłapie robotę/zlecenie. Za plecami pracownika wygaduje podłe bzdury. Gdy dzwonią wierzyciele, aby [usunięte przez moderatora] regulował należności z faktury, ten wysyła do rozmowy przez telefon pracownika i ten pracownik musi improwizować i głupoty wymyślać, aby odroczyć spłatę należności.
14
Santiago 2014-01-09 21:29:35
Odradzam współpracę z tą firmą. Przedmówca wyczerpał chyba temat, obecnie jest chyba jeszcze gorzej. Zapomnijcie o jakiejkolwiek umowie nawet na zlecenie. Ten człowiek nie szanuje ludzi i ich czasu. Wystrzegać się jak ognia.
9
Adam 2014-02-27 19:05:50
Zdecydowanie odradzam.(usunięte przez administratora)Potwierdzam komentarze powyżej. (usunięte przez administratora)
6
MK 2016-01-19 18:34:45
Odradzam współpracy z tym Panem. Od kilku miesięcy czekam aż zapłaci mi za moją pracę. Na początku obiecuje wszystko, wysokie zarobki, bezstresową współpracę. Później zaczynają się inwektywy pod adresem współpracownicy, następnie zapomina o przelewach "w następnym tygodniu" "proszę wybaczyć chory byłem" itd itp lecz co chwilę opowiada o tym gdzie nie jest w europie zapraszany. Mitoman, kłamca, oszust.
3
MJ 2016-09-14 09:12:23
Mam dobrą opinie o współpracy. Zobowiązania regulowane na bieżąco. W razie różnicy w opiniach wszystko jest do dogadania.
Andrzej Paruzel 2016-10-05 15:18:34
Zamieszczone na tym portalu negatywne opinie o mojej aktywności i agencji AP są niepodpisane nazwiskami. Jeżeli jakaś osoba uważa się za pokrzywdzoną powinna określić swoje stanowisko i roszczenia do agencji AP i wtedy zostanie to przeze mnie rozpatrzone. Obrażanie mojej osoby i stawianie nieprawdziwych zarzutów zapewne skończyłoby się w sądzie, ale póki co osoby nie mają odwagi podpisać swych krytycznych uwag.
Zostaw swoją opinię o Ap Andrzej Paruzel - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ap Andrzej Paruzel