Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański

Suchy Las

Opinie o Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański

Janusz 2015-12-21 00:48:11
Nerwowa atmosfera, brak profesjonalizmu kadry kierowniczej, opóźnienia wypłat, niskie wynagrodzenia
2
IMART FABRYKA REKLAMY 2016-07-18 14:57:27
Imart Fabryka Reklamy jest producentem reklam już blisko 20 lat. Dostarczamy Klientom przemyślanych, innowacyjnych i zintegrowanych rozwiązań. Dzięki doświadczeniu i zaangażowaniu zespołów kreujemy unikatowe wartości dla marek i ich konsumentów, tworzymy efektywne oznakowania reklamowe.
Branża reklamowa jest bardzo dynamiczna, praca w tej grupie usług wiąże się z podwyższonym poziomem adrenaliny, czy stresowymi sytuacjami. Działamy szybko, sprawnie i profesjonalnie, wszystko dla naszych klientów. Wiele decyzji podejmowanych jest pod wpływem chwili, tego od nas oczekuje rynek. Nasze działanie w oczach osób trzecich może wydawać się chaotyczne ale w rzeczywistości to jest podstawa naszego sukcesu. Nie działamy szablonowo i dzięki temu potrafimy dopasować się do każdej sytuacji. Działamy w myśl słów Alberta Einsteina "Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić. I wtedy pojawia się ten jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to coś robi."

Wynagrodzenie pracowników uzależnione jest od umiejętności danej osoby. Produkcja i montaż reklam wymaga kreatywności, precyzji, wyobraźni i umiejętności posługiwania się wieloma narzędziami. Nie każdy człowiek ma predyspozycje do pracy w tej branży.
Wynagrodzenie za prace jest wypłacane zgodnie z regulaminem wynagrodzeń.
www.imart.pl
7
Zostaw swoją opinię o Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański - Suchy Las
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Imart Fabryka Reklamy Maciej Szymański