VA Strategic Communications Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o VA Strategic Communications Sp. z o.o.

anonim 2011-03-21 10:54:20
Stefan... pogieło Cię... Najgorsza agencja w jakiej pracowałem. Klimat fatalny... stwarzany przez właścicielkę ([usunięte przez moderatora]). Płaci owszem w terminie... ale jak nie masz zmartwień, nerwicy i dużo włosów na głowie to idź i pracuj.
1
rudy 2012-04-13 19:45:42
No koszmar! Nie polecam! kiedyś też tam pracowałem... Jest to praca tylko dla lubiących sado-maso! lub inne perwersje zdolne do zadawania sobie cierpień, inaczej po dłuższej współpracy można liczyć na żółte papiery u psychiatry!!

Hehe skoro tu trafiłeś to pozdrawiam Sado-Maso :))))
1
Konfucjusz 2015-07-10 12:46:19
Hehe... właścicielka chyba rzeczywiście żyje w świecie BDSM. I fantazji. Kłamstwem jest,że prowadzi tę firmę od 1995 r. Doszła bodajże w 2003 r z innymi ludźmi z OgilvyOne, ale zespół wkrótce odmówił współpracy z nią. Nikt nie chciał z nią pracować. Właścicielką została kilka lat później, odkupiła firmę. Znałem założycieli i właścicieli VA, pracowałem dla nich kilka lat, wówczas to była niezła, mała agencja obsługująca dużych klientów. Również nie zdecydowałam się na kontynuację działań z tą osobą, hardcore.
1
Zostaw swoją opinię o VA Strategic Communications Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie VA Strategic Communications Sp. z o.o.