Seger Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o Seger Sp. z o.o.

admin 2015-11-18 09:21:10
Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie Seger Sp. z o.o., czy prowadzi jakieś rekrutacje? Twoja opinia ma znaczenie.
Tamara 2016-09-28 11:39:52
Niepoważna firma, zatrudniają ludzi a po chwili zwalniają bez powodu wymyślając przy tym jakiś głupi pretekst i znowu dają ogłoszenie że szukają kogoś do pracy. Masz być uniwersalny i dyspozycyjny mimo że zajmujesz stanowisko w dziale graficznym to czekają cię montaże, wyjazdy po nocach, sprzątanie itd bo 20-letniej firmy o ugruntowanej pozycji nie stać na zatrudnienie sprzątaczki raz w tygodniu. Musisz być posłusznym pieskiem szefowej i aportować na każdy jej rzut patykiem wiedząc kto tu rządzi. Na koniec pracy musisz grzecznie spytać czy możesz iść już do domu bo może coś jeszcze trzeba zrobić i każdy na każdego patrzy kto się wyłamie i wyjdzie z firmy jako pierwszy. Zatrudnili studentów do wyrywania folii to przy okazji wszystkie kibelki i biuro wyszorowali. Zarobki nieco niższe niż gdzie indziej, na plus kwoty na umowie, ogólnie nie polecam, są lepsze miejsca do pracy.
17
EX 2017-09-07 09:36:21
Seger? Serio? Z takim podejściem nigdy nie znajdziecie grafika na stałe, a i po co wam w komputerach do robienia grafiki w corelu i wycinaniu na ploterze gamingowe karty graficzne za 1,5 tys zł każda?
3
było to dawno nic sie nie zmieniło po za załogą 2017-09-09 20:00:23
Widzę zę na necie znów reklama o przyjęciu grafika do pracy Jest to niepoważna firma która zatrudnia ciebie obiecując umowę na stałe pewnie nabrałeś się na ogłoszenie na FB po czym daje ci do podpisania umowę zlecenie i tak ciągnie oszukuje później może ci dadzą umowę na 3 miesiące nie więcej nie licz na dłużej .
Dodatkowo sprawdzaj od razu czy odprowadzają składki bo ci powiedzą ze upsss . Dodatkowa informacja dla osób które chcą wytrwać w tej firmie bo jest to trudne. W firmie tej odchodzi mobbing w maxymalnym stopniu wyzwiska w twoim kierunku będą normą straszenie że za pomyłkę będziesz płacił sam a przeszkolić to cie nie przeszkolą tylko pokażą jak nie nauczysz się to jesteś tępak. Będąc grafikiem dostaniesz marne 1500 na początek :D ogólnie kim byś nie chciał tam być to tyle dostaniesz. NIE WIERZ W TO CO CI MOWIA POPRACUJESZ ZADECYDUJEMY CO DALEJ JUZ WIADOMO ZE TAM NIE POPRACUJESZ.
sprzęt jest tam średniowieczny jedno jest pewne będziesz robił nie tylko grafikę ale za te 1500 będziesz sprzątał mył półki kible zamiatał podwórko tak jak inni . Wszystko nawet jak Królowa skacz powie to jest jeden w tej firmie co będzie skakał taki typowy podpier...... od samego początku będziesz wiedział kto.
Tak tragicznej pracy sobie nie wyobrażałeś :) zakład ze nie wytrzymasz :) ? Pamiętaj jedno do pracy idzie się pracować a nie walczyć z "Pracodawcą"
3
1 2017-09-11 12:14:24
a to łysa menda podpierdala tam?
3
Zostaw swoją opinię o Seger Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Seger Sp. z o.o.