Roma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Goraj

Sandomierz

Opinie o Roma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Goraj

sandomierzanin 2014-07-14 22:12:14
Jeśli chodzi o firmę ROMA to miałem tę szczególną NIEPRZYJEMNOŚĆ pracować w tym delikatnie mówiąc nieciekawym miejscu. Właściciel to przebiegłe indywiduum! Jedzie od lat na ludzkiej krzywdzie. Jak ktoś się do niego przyjmuje to udaje miłego i obiecuje dobre zarobki, oprowadza po firmie i pokazuje elegancki pokój socjalny z którego potem broń boże korzystać, bo pracując u niego nie ma czasu zjeść, co najwyżej jedną ręką w biegu nie przerywając pracy. Po zatrudnieniu wszystko się zmienia o 180 stopni. Daje do podpisania umowę na 12 godzin pracy za nędzne 2000 zł brutto, czyli realnie 1400 zł. nie uznaje warunków szkodliwych, które tam występują. Wymaga niewolniczej charówy w ogromnym stresie, a płaci nędznie, poniża pracowników na każdym kroku i znęca się psychicznie, stosując mobbing w najgorszej postaci. U niego na ludzkie traktowanie zasługuje tylko pracująca tu jego rodzina: żona, brat, dwie córki i zięć, a resztę ludzi ma za nic. Zatrudnia na okres próbny po czym szuka pretekstu do zwolnienia po tym okresie i zwalnia, następnie szuka kolejnych naiwnych i tak przez cały czas. W roku przerzuca w ten sposób kilku ludzi. Teraz też zamieścił ogłoszenie o pracy na PUP-ie. Jeśli ktoś by się chciał tam zatrudnić to musiałby być w strasznej desperacji. Ludzie! Uważajcie na to miejsce I NIE ZATRUDNIAJCEIE SIĘ TAM, BO BĘDZIECIE TEGO CIĘŻKO ŻAŁOWALI!!! To człowiek bez serca i sumienia. Typowy kapitalista w najgorszym tego słowa znaczeniu!!! Dla niego nie liczy się dobry i uczciwy pracownik. Dla niego liczy się tylko maksymalne tempo by zarobić jak najwięcej kasy. Niestety pracownicy mają z tego niewiele. Nawet logo tej firmy mówi samo za siebie: paskudny łeb wilka z wyszczerzoną paszczą, jakby chciał wszystko i wszystkich dookoła pożreć. OSTRZEGAM WSZYSTKICH CHCĄCYCH SIĘ TAM ZATRUDNIĆ - OMIJAJCIE TO STRASZNE MIEJSCE(mimo bezrobocia)SZEROKIM ŁUKIEM !!!
4
pracownik pewnej instytucji 2014-07-14 22:21:59
Przydałaby się temu panu kontrola z Państwowej Inspekcji Pracy i zainteresowanie ze strony Komitetu ds. Ochrony Praw Pracowniczych.
1
były pracownik 2014-10-08 19:26:59
Pracowałem tam parę lat temu i widzę, że nic się nie zmieniło. Poza tym, że teraz w ciągu 9h już niema nawet 10 min przerwy :)
pozdrawiam
1
czyli_cygan 2015-03-20 12:54:23
Potwierdzam wszystko co zostało już napisane . uważajcie na tego pracodawce i całą jego zatrudnoną tam rodzinę - fałszywość, wyzysk, totalny brak empatii. rotacja pracowników jak w traktorach cyrkowych, psychika siada po 3 miesiącach pracy, poniżanie pracownika przy klientach - PORAŻKA
pracownik były 2015-04-18 20:32:16
Wydaje mi się, że opinie wyżej są zbyt przesadzone. Pracowałem tam przez jakiś czas, wiadomo jak w każdej firmie jeśli coś nie idzie jest atmosfera napięta, jeśli się coś zepsuje z własnej winy, szef jest wściekły, nie tylko w tej firmie. Jak ktoś ma słabą psychikę to niech nie płacze potem, jedź za granicę i pracuj, tam dopiero będziesz wracał z podkulonym ogonem i nie mówię o pracy sezonowej na roli, tylko dokładnie takiej samej pracy. Miałem okazję tak pracować w Niemczech i wiem co mówię. Przerwy nie ma ? jak to nie, codziennie o 13:00 masz przerwę, zarabiasz mało? Bo jesteś cienki w tym co robisz, zamiast narzekać to byś zacisną pośladki i pracował, nikt od razu nie da Ci 3.000zł netto. Mam dobry kontakt z ludzmi co tam pracują od lat i nikt z nich nie narzeka na brak pieniędzy. Ludzie myślą, że pójdą do pracy i będą siedzieli sobie wygodnie za biureczkiem i tworzyli sobie projekt wizytówki przez cały dzień, a na końcu wyjdzie, że moja córka 3 letnia narysowała by w paint-cie lepiej. No powodzenia życzę. Ja mam dobre wspomnienia z tej firmy, jednak musiałem odejść ze względu na sprawy osobiste. A tak konkretnie to jak ktoś nie umie się dostosować do wymagań to nic w życiu nie osiągnie.
2
wytrwały 2015-04-19 08:42:02
zgadzam się z przedmówcą, pracuję tam od paru lat i jestem zadowolony.
2
Zostaw swoją opinię o Roma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Goraj - Sandomierz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Roma Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Janusz Goraj