Repro S.C. Agencja Reklamowa

Koszalin

Opinie o Repro S.C. Agencja Reklamowa

admin 2015-11-18 09:03:48
Czy trzeba zostawać po godzinach w firmie Repro S.C. Agencja Reklamowa ? Jak wygląda wynagrodzenie za dodatkowe godziny? Czekamy na Wasze komentarze!
gość 2015-12-02 10:12:09
Wynagrodzenie za dodatkowe godziny pracy??? Chyba żartujecie... Wiecznie skrzywiona mina właściciela powinna wystarczyć! Czy trzeba zostawać po godzinach? Zdarza się to często, zwłaszcza w okresie letnim, gdy każda smażalnia ryb z Mielna chce mieć reklamę "na wczoraj".
gość 2015-12-02 10:32:19
Długo można pisać na temat tej górnolotnie mówiąc "agencji", chociaż określenie "kołchoz" byłoby dużo bardziej na miejscu - w końcu sama szefowa tak mówi o swojej firemce, więc o czymś to świadczy... Wynagrodzenie żadne, atmosfera gorzej niż zła(szefostwo ma w zwyczaju krytykować pracowników przy klientach, poza tym między współwłaścicielami też są poważne nieporozumienia), do tego szef traktujący pracowników jak tanią siłę roboczą... Zakres obowiązków wykracza poza ten wynikający z racji zajmowanego stanowiska - nie zdziwcie się, jak szefowa przerzuci na was obowiązek przyjmowania klientów czy zacznie wymagać szorowania wc... Podsumowując: żenada. Ale jak ktoś lubi pracę połączoną z mocnymi wrażeniami, to śmiało...
Papaja 2017-07-25 13:05:29
Ta firma to.porażka.... Przeżytek rodem z PRLu. Przaśne reklamy, wszystkie na jedną stopę wg prikazów szefostwa, zero miejsca na własne inwencje.
Pan w stringach jak zawali to zwala na innych, bo przecież pracownik nigdy nie ma racji.
Tam się nie choruje. Pojdziesz raz na l4 to spodziewaj się zwolnienia w krotkim czasie.
Ogólnie - niby ok, ale to jedna z gorszych firm.
Zostaw swoją opinię o Repro S.C. Agencja Reklamowa - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Repro S.C. Agencja Reklamowa