Profocus Jan Bińczyk

Częstochowa

Opinie o Profocus Jan Bińczyk

polak 2014-02-01 01:55:19
Programista dla tej firmy w 2013r. Jeżeli chodzi o wysokość płacy jako programista to standard jak na Częstochowie. Kilku ludzi w ekipie o "różnych zdolnościach". Rozwój zerowy. Po dłuższej wspolpracy, nieoczekiwane problemy z wcześniejszymi ustaleniami. Dla klientów firma OK dla pracowników NO! Polecam tylko osobom o BARDZO mocnych nerwach, a jak ich niema to omijać z daleka !!!

Szerz wieść o tej firmie i odpowiadaj bo jest zła dla pracowników !
Spostrzegawczy 2014-09-22 18:12:06
W tej firmie bardzo lubią zawalać ludzi pracą. Po 8 godzinach pracy w Profocusie wychodzi się zmęczonym jak po 16 godzinach w kopalni. Nieważne że nie z twojej winy jest opóżnienie - szef i tak zachowuje się jakbyś to właśnie Ty był złem największym. Czasem obraża Cię też żeby sobie poprawić humor. Lubią zatrudniać ludzi młodych zaraz po studiach (albo jeszcze w trakcie) bo młodemu studentowi najłatwiej jest naobiecywać złote góry i wcisnąć, że pracuje on przy tworzeniu świetnych, bardzo zaawansowanych witryn, żeby czuł się bardziej zmotywowani. Po informatyce można mieć nawet w Częstochowie znacznie lepszą pracę niż tam.
praworzadny 2014-09-24 15:40:07
Szczera opinia o Profocus:

Projekty wykonują z dziwnej skierowanej do kobiet branży jak twojedni . pl i gogirl . pl. Nic dziwnego że nie ma o nich słowa w portfolio i szczerze współczuję projektantom takich stron bo projektowanie czegoś takiego to nie małe poniżenie.

W samej firmie panują dziwne reguły. Jest tam pewna osoba, która burzy się jak ktokolwiek zgłasza ryzyka projektowe i traktuje to jak surowo zabronione w tej firmie narzekanie, pozwala sobie krytykować pracowników za ubiór, poglądy, gust. Bywa przy tym bardzo kąśliwy. Atmosfera w firmie jest słaba - wspomniana "pewna osoba" dąży do skłócenia zespołu tak aby on miał w miarę dobre kontakty z każdym a ludzie na siebie na wzajem patrzyli podejrzliwie (osiąga to głównie poprzez obgadywanie i robi to pewnie po to żeby ludzie wspólnie własnej firmy nie założyli). Częste są wybuchy sarkazmu. Zarządzanie w firmie nie polega na spisywaniu wymagań, ustalaniu rozsądnych harmonogramów i skutecznej komunikacji z klientem tylko na okłamywaniu pracowników i wyciskaniu z nich wszystkich soków żeby pracowali jak najciężej.
Zostaw swoją opinię o Profocus Jan Bińczyk - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Profocus Jan Bińczyk