Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk

Kraków

Opinie o Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk

Andrzej 2014-04-06 20:52:13
(usunięte przez administratora) Brać zadatek!!
były pracownik 2016-06-27 16:22:37
Miałem kiedyś układ z firmą na projekt. Firma po zleceniu nie zapłaciła mi. Dobrze, że nie dostali kodu źródłowego, który miał być przekazany po rozliczeniu. Sądzenie się nic nie dało. Andrzej dobrze mówi - brać zadatek!! Co najmniej w połowie wartości zlecenia.
K.M.K 2016-07-05 14:32:06
Po pierwsze co to jest "układ" za projekt? Z pewnością była umowa i specyfikacja szczegółowo opisująca przedmiot umowy i sposób realizacji. Jeśli przedstawiony kod wypełnia w 100% umawianą specyfikację to wtedy umowa zostaje wypełniona i pozostaje tylko przelew.
Także ... bliżej nieznany mi "Były pracowniku" , jeśli byłoby zrobione wszystko tak jak w umowie i w zgodzie ze specyfikacją to zapewne pieniądze by się znalazły na Twoim koncie.
Jeśli zaś twierdzisz że "sądzenie nic nie dało" to oznacza, że niezawisły Sąd uznał, że to co wg Ciebie (bliżej nieznany mi "Były pracowniku") było projektem zgodnym z umową - w rzeczywistości było próbą naciągnięcia.
Pozdrawiam K.M. Kruk
K.M.K 2016-07-05 14:34:48
Nie przypominam sobie żadnego Andrzeja, który mógłby mieć do mnie jakiekolwiek pretensje.
Także bardzo proszę - jaśniej.
Jeśli nie - powyższy wpis uznaję za idiotyczną uwagę mającą na celu popsucie dobrego humoru.
Pozdrawiam K.M. Kruk
były pracownik 2016-07-11 19:26:55
Krzysiu, ty się tak nie rzucaj, tylko bądźcie uczciwi dla swoich podwykonawców, to wszystko będzie dobrze. Płaćcie im jak należy, a nie robicie manianę i wszyscy na tym tracą!!
K.M.K 2016-08-29 11:27:18
Ponieważ ja się przedstawiam również proszę o to "byłego pracownika" celem ustosunkowania się do zarzutów.

Jeśli nie uzyskam takich danych będę zmuszony prosić administratora o wykasowanie nieprawdziwych wpisów opartych na insynuacjach.

P.S.
Krzysiu mówi do mnie mama i babcia.
Zostaw swoją opinię o Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poprostu Agencja Reklamowa Krzysztof Mateusz Kruk