Asinfo Agencja Prasowa Andrzej Łukaszewicz

Kraków

Opinie o Asinfo Agencja Prasowa Andrzej Łukaszewicz

MP 2013-07-04 00:01:32
Fajnie, bo mozna wiele się nauczyc. Własciciel normalny. Fajna odskocznia do kolejnych wyzwan. Ja nie zaluje ze tam pracowalem.
GrubeLolo 2015-05-26 20:48:13
Jeśli chcecie pisać teksty na akord i upominac sie o swoje pieniadze, a pozniej zostać zwolnionymi z DNIA NA DZIEN bez podania przyczyny, pracujcie! Jeśli chcecie nie mieć umowy o dzieło, czy zlecenia, o innej nie ma mowy, i upominać się wiecznie o nią, podejmijcie to wyzwanie! Jeśli chcecie jebac piatek, światek i niedziela, kraść newsy z zagranicznych serwisów i je przerabiać, pracujcie w AS INfo! Jeśli chcecie być wyśmiewanymi w branży dziennikarstwa sportowego, że mieliście cokolwiek wspolnego z tą AGENCJĄ I jej właścicielem, pracujcie ;)
3
PL 2015-12-01 14:53:39
Zgadzam się w 100%
Fighter7 2015-12-01 15:30:16
Kancelaria Maximus wystawia na sprzedaż prawomocnie zasądzoną wierzytelność wobec przedsiębiorcy Andrzej Łukaszewicz z siedzibą w Krakowie. Jednocześnie zachęcamy dłużnika do spłaty zadłużenia. Kontakt: kancelaria.maximus@gmail.com
El Cziko 2017-10-01 14:13:29
Właściciel tej pseudoagencji to oszust i krętacz. Jeśli chcecie pracować bez umowy za 1300 zł na pełnym "etacie" piątek, świątek i niedziela, i z dnia na dzień zostać bez pracy - polecam! Dodatkwo doproszenie się o to, by pan Łukaszewicz wystawił zaświadczenie o zatrudnieniu, czy jakiekolwiek inne dokumenty, graniczy z cudem. Jego księgowa z uporem maniaka prowadzi kreatywną księgowość, a PIT, jaki pracownik otrzymuje, wykazuje, że nie ma nawet umowy o dzieło tylko o "zrzeczenie się praw autorskich".
Zabawne, bo pod żadnym tekstem kradzionym z zagranicznych portali (goal.com, bundesliga.de, kicker, etc), nikt się nie podpisuje, więc jakie prawa autorskie?
1
Zostaw swoją opinię o Asinfo Agencja Prasowa Andrzej Łukaszewicz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asinfo Agencja Prasowa Andrzej Łukaszewicz