Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o.

admin 2015-11-17 16:52:43
Masz jakieś wieści o firmie Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o.? Zachęcamy do podzielenia się nimi z innymi uzytkownikami na naszym forum.
1
Agnes11 2016-02-14 13:06:13 [użytkownik zarejestrowany]
Nie polecam, wewnątrz wielki bałagan, ledwo się wyrabiają z czasem i pieniędzmi, pieniędzy nie mają i na wszystkim oszczędzają, trzymajcie się od nich z daleka, ludzie dostają odpowiedzi niezgodne z prawdą, nikt nie chce rozmawiać z klientem, potknięć jest dużo, radzę wybrać inną firmę, która maiłaby zająć się administracją - ta nie do końca ogarnia. I prezes jest nieuczciwy i chytry. Podsumowanie: Z obsługą ciężko jest się dogadać - robią wszystko, aby zbyć klienta. Oferta nie lepsza od innych; Jakość słaba- nie zawsze wszystko na czas i są błędy;
Odradzam również pracę tam - pracodawca tak oszczędza, że może cię tylko oszukać. Jeśli nie musisz nawet nie idź na rozmowę, nie ma warunków do pracy.
3
Zostaw swoją opinię o Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Administracji i Zarządzania Nieruchomościami BEKAZET Sp. z o.o.