Iradaja Zarząd Nieruchomościami Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Iradaja Zarząd Nieruchomościami Sp. z o.o.

admin 2015-11-17 14:36:02
Co uważasz o firmie Iradaja Zarząd Nieruchomościami Sp. z o.o. ? Podziel się swoją opinią na naszym forum.
Łukasz 2016-01-08 12:27:19
Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Po latach bycia członkiem wspólnoty mieszkaniowej , zarządzanej przez Iradaję, powiem tak : brak profesjonalizmu, brak niezbędnej wiedzy z zakresu prawa, brak zainteresowania , brak rzetelnego rozliczania finansów w sprawozdaniach rocznych, brak dbałości o substancję budynku wspólnoty, w końcu brak chęci współpracy i unikanie udzielania informacji, nie realizowanie uchwał wspólnoty. Jestem prawnikiem, a mimo to nie można było wyegzekwować bez sądu właściwego , rzetelnego i starannego zarządzania przez tę firmę. Więcej pod tel. (usunięte przez administratora)
5
Małgorzata 2017-02-18 15:39:12
Tak obrzydliwie brudnego i zaniedbanego chodnika i elewacji w budynkach przy ulicy Mickiewicza (4 klatki) koło ul Kozierowskiego nie ma na całym Pogodnie! Chodniki są nieodśnieżane w zimie, nie uprzątane liście, gałęzie w pozostałym okresie. Obrzydliwe śmietniki, chodniki zastawione samochodami! Skandal!
Codziennie niestety muszę przechodzić koło tych nieruchomości, wielokrotnie niebezpiecznie się ślizgałam, Upadłam i z silnym stłuczeniem wylądowałam na SOR. Dlaczego chodniki obok są zawsze czyste, pojemniki na śmieci czyste? Co robi "zarządca"?
Skandal! Wspólczuje mieszkańcom i dziwię się, że na to pozwalaja!!!
3
Zostaw swoją opinię o Iradaja Zarząd Nieruchomościami Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iradaja Zarząd Nieruchomościami Sp. z o.o.