Holc i Wspólnicy Sp.j.

Warszawa

Opinie o Holc i Wspólnicy Sp.j.

baca 2014-04-13 13:33:34
nie jestem pracownikiem holc, ale nie podoba mi sie ich podejście do klienta.(usunięte przez administratora)
4
wiolka32 2015-02-05 20:29:08
Jak najdalej, szukajcie innych zarządców niż macie sie na nich zdecydować.
Szczerze Wam radzimy. W Wraszawie zreszta nie ciesza sie dobrą opinia.
2
Anna 2016-09-15 11:43:19
Jest to strona mając na celu ocenę pracodawcy a nie kontrahenta o czym chyba zapomnieli moi przedmówcy. Swoją drogą bardzo zastanawiające jest, że wszystkie wpisy były dokonywane w odstępach kilku minut lub dni.

Przejdę jednak do meritum - Spółka Holc i Wspólnicy jest dobrym pracodawcą, z perspektywy pracownika praca w firmie wygląda na prawdę dobrze. Zarząd Spółki jest bardzo propracowniczy, wynagrodzenie wypłacane jak w zegarku, przyjemny kontakt i miła atmosfera wśród współpracowników. Pracy jest dużo i do każdego problemu podchodzi się indywidualnie. Fakt, bywają nieprzyjemne sytuacje związane z obsługą niektórych właścicieli lokali, którzy -jak zapewne Państwo powyżej - okazują swoje niezadowolenie. Niestety, Administrator musi działać w granicach prawa i podpisanej umowy a niektórych "fanaberii" zwyczajnie nie da się załatwić inaczej jak tylko odmownie. Właściciele lokali czasem nie potrafią zrozumieć, że ich pomysł nie przyniesie korzyści ogółowi (co jest istotą Wspólnoty Mieszkaniowej) a jedynie im samym.
Myślę, że czytający ten wpis praktycy dokładnie wiedzą o czym piszę.

Kończąc ten wywód, zdecydowanie polecam pracę w tej firmie :)
4
Dorota Ś. 2016-09-20 09:17:22
Ania jak zwykle trafiła w sedno.
Firma administrująca ma kilka naprawdę nieprzyjemnych obowiązków np. wręczania wezwań do zapłaty, co może powodować złość i rozgoryczenie niektórych właścicieli lokali.
Ale to nie obowiązki wobec Wspólnot Mieszkaniowych i ich wykonywanie przez firmę Holc i Wspólnicy Sp.J. są tu oceniane, tylko relacje pracodawca - pracownik. Tak się składa, że jako pracownik nie mam nic do zarzucenia swojemu pracodawcy. Nie jesteśmy corpo-szczurami, każdy pracownik jest zauważany i czuje się doceniony. Pracodawca i pracownicy stworzyli wspaniałą rodzinną atmosferę. Aż chce się przychodzić do pracy.
5
Janusz 2017-05-10 19:52:13
Pracowałem w firmie sześć lat. Nigdy nie miałem najmniejszego starcia z kierownictwem i nawet o jeden dzień spòźnionej pensji. Praca stresująca bo z klientami ale na pewno nie z powodu firmy. Ludzie - super.
1
Olka 2017-05-17 12:20:30
Ja także pracowałam w tej firmie kilka lat. Indywidualne podejście do pracownika, czas dla każdego jeśli trzeba. Docenianie wg zasług rzecz jasna ;)
Szczerze, bez owijania i wymysłów czy kombinacji.
Bardzo polecam tego pracodawcę, czasem sama żałuję, że odeszłam :P
Zostaw swoją opinię o Holc i Wspólnicy Sp.j. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Holc i Wspólnicy Sp.j.