Emg Ewa Mańkowska-Grin

Kraków

Opinie o Emg Ewa Mańkowska-Grin

Sybil 2014-11-24 13:55:04
Nierzetelna, nigdy nie ma jej w biurze, kontakt z nią to zmora, nie można się umówić. Nie oddzwania, niby urzęduje w biurze w podanych godzinach, a nigdy jej tam nie ma,albo jest, ale nie przyjmuje. Umówić się z nią na spotkanie to jak z Królową angielską, z tym że co do jej manier, do Królowej angielskiej jej bardzo daleko. Nieuprzejma, oschła, traktuje klienta z góry, wręcz chamsko. Zmienia postanowienia umowy wynajmu bez dyskusji czy podania argumentów, według własnego widzimisię. Podwyższa stawki tak jak ona chce, szantażując, jak się od niej wynajmie lokal, że jak się nie podoba, to można się wynieść. Ale jak człowiek chce się wynieść, to wszystko utrudnia. Potrafi tak obrzydzić życie, że lepiej nic nie mieć z nią do czynienia jako administratorką.
4
www 2015-02-20 10:41:53
Nie polecam tego pracodawcy; zmanierowana, pracownika traktuje b.nieufnie,kontroluje każdy ruch,spojrzenie, wprowadza niepotrzebny stres,jest jak żandarm a nie szef. Praca z tą Panią to strata czasu.Lepiej poszukać sobie poważnej pracy.
5
Zostaw swoją opinię o Emg Ewa Mańkowska-Grin - Kraków
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emg Ewa Mańkowska-Grin