Emg Ewa Mańkowska-Grin

Kraków

Opinie o Emg Ewa Mańkowska-Grin

Sybil 2014-11-24 13:55:04
Nierzetelna, nigdy nie ma jej w biurze, kontakt z nią to zmora, nie można się umówić. Nie oddzwania, niby urzęduje w biurze w podanych godzinach, a nigdy jej tam nie ma,albo jest, ale nie przyjmuje. Umówić się z nią na spotkanie to jak z Królową angielską, z tym że co do jej manier, do Królowej angielskiej jej bardzo daleko. Nieuprzejma, oschła, traktuje klienta z góry, wręcz chamsko. Zmienia postanowienia umowy wynajmu bez dyskusji czy podania argumentów, według własnego widzimisię. Podwyższa stawki tak jak ona chce, szantażując, jak się od niej wynajmie lokal, że jak się nie podoba, to można się wynieść. Ale jak człowiek chce się wynieść, to wszystko utrudnia. Potrafi tak obrzydzić życie, że lepiej nic nie mieć z nią do czynienia jako administratorką.
8
www 2015-02-20 10:41:53
Nie polecam tego pracodawcy; zmanierowana, pracownika traktuje b.nieufnie,kontroluje każdy ruch,spojrzenie, wprowadza niepotrzebny stres,jest jak żandarm a nie szef. Praca z tą Panią to strata czasu.Lepiej poszukać sobie poważnej pracy.
9
Kot 2016-11-12 23:17:12
Ja mam inne doświadczenia, a współpracuję z panią Ewą od lat. Rzeczywiście nie jest skora do bratania się, ale mnie to nie przeszkadza, bo sam cenię sobie formę pan/pani. Ale jest solidna, to znaczy dotrzymuje umów, a to cecha, którą cenię sobie najbardziej. Pieniądze zawsze się zgadzają, a w końcu o to przede wszystkim chodzi w pracy, prawda?
Anna 2016-11-19 07:26:53
Jeżeli ktoś lubi pracować dla złośliwego trolla, to praca dla tej pani będzie szczytem marzeń. Szczerze radzę, chcesz żyć we względnym zdrowiu psychicznym, omijaj tę panią szerokim łukiem! Jest wyłącznie miła dla tych, nad którymi nie ma pełni władzy.
3
patyczak 2017-01-12 15:17:10
Jeżeli nie musisz - nie pracuj dla Emg Ewa Mańkowska-Grin. Pod przykrywką uprzejmej skrywa się złośliwa kreatura głęboko przekonana o własnej nieomylności i mobbująca podwładnych. Do tego kasa może i się zgadza, ale terminowość w jej wypłacaniu nigdy nie była mocną stroną Emg Ewa Mańkowska-Grin. Pracować to tak, ale płacić za pracę to nie. Trzeba się o nią dopraszać, co spotyka się z wciąż tym samym wielkim zdziwieniem ze strony właścicielki.
3
Zostaw swoją opinię o Emg Ewa Mańkowska-Grin - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emg Ewa Mańkowska-Grin