Merito Agencja Modelek

Warszawa

Opinie o Merito Agencja Modelek

Republika10 2014-11-04 12:20:48
Jak dla mnie brak pofesjonalizmu. Najpierw wysyłasz zgłoszenie, inwestujesz swój czas, aby było jak najlepsze i najbardziej czytelne, odpisują Ci, że nie są zainteresowani współpracą. Pytasz dlaczego- cisza... Gdzie wg mnie, kultura osobista wymaga tego, by odpowiedzieć na wiadomość.
Łapiesz za telefon po jakimś czasie i z czystej ciekawości pytasz, co nie tak było w Twoim zgłoszeniu- Pani oburzona odpowiada, że nie ma obowiązku odpowiadać na takie pytania. A potem daje Ci wyraźnie do zrozumienia, że jesteś... za brzydka. Przykre i nieprofesjonalne. Jestem zapisana w kilku innych agencjach, mam na swoim koncie pracę z kamerą, role pierwszoplanowe i pierwszy raz spotykam się z czymś takim. Ale oczywiście próbujcie ;) Może traficie na kogoś lepiej wychowanego :)
1
kasia 2015-09-23 12:30:08
podzielam opinię, brak profesjonalizmu jeżeli chodzi o Agencję, brak profesjonalizmu w odpowiedziac!!!!!
nie polecam w 100%
Zostaw swoją opinię o Merito Agencja Modelek - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Merito Agencja Modelek