Biostat Katarzyna Tkocz-Wolny

Katowice

Opinie o Biostat Katarzyna Tkocz-Wolny

szukam info 2014-05-27 12:46:27
Witam, Czy ktoś miał okazję współpracować z tą firmą od strony bycia pracownikiem? zastanawiam się nad aplikowaniem do nich, ale widzę że ciągle kogoś szukają, a to wskaźnik do kilku wniosków. opinie na forach też nie są jednoznaczne. Pracował tam ktoś na etacie? albo zleceniu? czy można dogadać się z pracodawcą? czy uderza z pozycji siły, roszczeń i uprzywilejowania jako rybnicki chlebodawca?
4
olkusz 2014-06-06 12:47:57
Beznadziejna firma, bałagan wewnętrzny. Prace wykonywać na już a z płatnościami ociągają się ponad miesiąc. Nie potrafią nawet podać dokładnego terminu przelewu, jedyne co słyszę to za tydzień będzie, i tak w koło. Nie trzymają się ustalanych zasad ani terminów. Szczerze nie polecam. Chyba, że ktoś pracuje jako wolontariusz a na wynagrodzeniu mu nie zależy. Pierwszy i ostatni raz współpracuję z tak beznadziejną firmą!
6
szukam info 2014-06-06 17:24:06
Olkusz - ale pracowałes tam przy okazji ankiet, czy ulotek? bo chwalą się różnymi dzialaniami, tylko ten problem z kasą jest martwiący...skąd się tam wzioles z ogloszenia, sam znalazles, czy z UP? bo mają ciągle ogłoszenia na rybnickich stronach i w UP.
1
Ankieter 2016-09-27 14:19:55
Oszuści! Nie wypłacają pieniędzy za zrealizowaną akcję! Argumentują to błędami w badaniach, a nie chcą ich wskazać!
Viggo 2016-10-05 22:20:53
Obawiam się, że wszyscy powyżej jesteście w błędzie - tzn niewłaściwym miejscu tego portalu :) Wpisujecie komentarze o firmie z Rybnika, a ta zakładka dotyczy prawdopodobnie jednoosobowej firemki z Katowic (w sieci jest informacja o wpisie do ewidencji), która nie ma nic wspólnego (poza zbieżną nazwą) z opisywanymi tu sytuacjami.

Nauczcie się czytać ze zrozumieniem, firma o którą wam pewnie chodzi znajdziecie pod hasłem Biostat Piszczek - no i tu faktycznie, niewiele dobrego można powiedzieć, sam mam złe wspomnienia ;((
1
Zostaw swoją opinię o Biostat Katarzyna Tkocz-Wolny - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biostat Katarzyna Tkocz-Wolny