Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zespole Edukacyjnym Pro Futuro

Warszawa

Opinie o Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zespole Edukacyjnym Pro Futuro

Dytko 2014-09-20 13:36:17
Szkoła prowadzi rekrutację regularnie. Rotacja kadry na poziomie 25-30% rocznie. Większość nauczycieli pozostaje w tej szkole przez 2-3 lata.
Zarobki są negocjowane - co wynegocjujesz to masz. W większości przypadków płace nieco wyższe niż w szkolnictwie publicznym.
Dużo obowiązków poza normalną pracą - maile i rozbudowana dokumentacja, bardzo częste zebrania. W wakacje konieczność stawienia się w pracy już w ostatni poniedziałek przed 15 sierpnia, choć nie ma to uzasadnienia merytorycznego. Większość sierpniowych szkoleń jest mało użyteczna, bądź bezużyteczna, a ewentualną pracę przewidzianą na ten okres dałoby się bez trudu wykonać w tydzień.
Podsumowując, jeśli nie masz wyboru, zwłaszcza jeśli jesteś świeżo po studiach, to próbuj. Pierwsze wrażenia będą dobre. Ale pamiętaj, że to nie jest miejsce pracy rokujące długofalowe perspektywy.
7
Barbara 2015-12-15 20:44:55
Niestety, wiele obiecują, mało realizują wlasciciele. Mydlą co romu oczy, ze za rok bedzie lepiej, czyli wyplata w terminie i całe wynagrodzenie na umowę o pracę. Teraz minimum na umowe w pro futuro, a reszta na zlecenie w ich fundacji. Potem, jak przestaje Ci się to podobać, przestają placic zlecenie. Tamie tam oszustwa jak dotąd bez monsekwencji. Wieczne klamstwo lub bujna wyobraźnia. Jak kto woli. Nie polecam, odradzam.
6
Ika 2016-09-01 22:26:28
Jako dziecko byłam uczennicą klas 4-6. Obiecywano mi wspaniałe warunki i bezpieczną oraz spokojną atmosfere. Zamiast tego przeżyłam piekło. W mojej klasie miałam przypadki bicia, wyśmiewania i grożenia. Byłam świadkiem jak kolega z klasy złapał koleżankę za głowę i wytarł nią tablice, do mnie kolega podbiegł z nożem pytając " Jesteś za Legią czy Polonią". Takich sytuacji mogła bym opicać o wiele więcej gdyż jest to sam wieszchołek góry lodowej. Ciągle uciekałam z lekcji i zamykałam sie w gabinecie psychologa, kucharek czy pani doktor. Nauczyciele i dyrektor pomimo wielokrotnego informowania ich nie reagowali na to co sie dzieje a za zakup nowego sprzętu wszystko było zapominane. Dziś mam 20 lat i gdy ta szkoła mi się przyśni budzę sie z krzykiem i płacze. Zapalam światło i wołam rodziców. Pomimo wielu rozmów i terapi nie jestem w stanie zapomnieć tego koszmaru. Jeżeli chcecie chronić swoje dzieci przed patologią i zobojętnieniem na cierpienie nie posyłajcie ich do tej szkoły.
6
Pani Dobra 2017-03-01 12:55:44
Ta szkoła to czysty wyzysk nauczyciela, ktory ma byc dobry we wszystkim - ma byc opiekunem, niańką, psychologiem, sprzątaczką i wodzirejem! Pracy bez końca! Ktoś kto ceni swój czas i energię odchodzi, chociaż próbują przekonać wyższą pensją, ale to też zależy od tego jakim nauczycielem jesteś i co wynegocjujesz. Najgorszy problem to właściciele, którzy prowadzą szkołę, nie z pasji, lecz z zysku. A to nigdy nie jest dobra droga!!
3
Zostaw swoją opinię o Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zespole Edukacyjnym Pro Futuro - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Zespole Edukacyjnym Pro Futuro