Szkoła Tak Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Szkoła Tak Sp. z o.o.

anapety 2015-05-14 13:32:32
Mialam dwojke dzieci w Tak'u.To byl poczatek szkoly na Broniewskiego(przeszlismy z Tarczynskiego)Szczerze...nie polece nikomu.W tym roku duzo rodzicow wypisalo stamtad dzieci.Pani dyrektor...szkoda mowic.Żenada.I jeszcze epizod w tym roku z Panem trenerem piłki.Chyba jedyny fajny czlowiek w tej szkole.
6
daaa 2016-09-02 19:26:00
W szkole TAK jest jak w folwarku zwierzęcym, dwie panie z zarządu robią, co chcą. Dobrzy nauczyciele zwalniają się z pracy, bo nie mogą zrealizować minimum programowego. Psycholog był na kilka godzin, bardzo dobry, ale teraz ma go nie być w ogóle. Nauczycielka z młodszych klas nagle w środku roku szkolnego została zastąpiona nowym nauczycielem, dzieci bardzo to przeżyły. Panie starają się jak tylko mogą żeby obniżać koszty, bo najważniejsze jest ich utrzymanie, nie dzieci. Jeśli zależy ci na tym, aby dziecko miało dużo sportu, spacerów i znało języki, to polecam. Jeśli chcesz aby miało wiedzę, znało zasady kultury osobistej, uczyło się dobrze - to nie polecam.
3
Zostaw swoją opinię o Szkoła Tak Sp. z o.o. - Szczecin
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Tak Sp. z o.o.