MarGraf Wydawnictwo Reklamowo-Poligraficzne Mariusz Markiewicz

Kraków

Opinie o MarGraf Wydawnictwo Reklamowo-Poligraficzne Mariusz Markiewicz

- 2013-02-15 23:38:20
lepiej omijać tą firmę wielkim łukiem. Nie płaci.
7
Marcin 2013-02-21 17:45:01
Byłem na rozmowie rekrutacyjnej w sprawie Grafika, dawali mi 800zł! na rękę! za 180godzin miesiecznie. A nie licząc grafiki miałem robić jeszcze 10 innych rzeczy.
ŻAL PL! i Wyzyskiwacze
9
były pracownik margrafu 2014-10-27 22:13:53
Omijajcie. Właściciel wymaga pracy po 9 godzin dziennie, bez żadnej przerwy. W biurze nie ma ani klimatyzacji, ani ogrzewania. W zimie temperatury po 14-15 stopni, latem 30. Wynagrodzenie mizerne - praca oficjalnie na 1/8 etatu, reszta do kieszeni. Co innego obiecują na rozmowie, a potem się okazuje że wszystko jest odwrotnie, oczywiście na niekorzyść pracownika. lepiej się trzymać z daleka
11
były prawie pracownik 2015-05-31 22:25:17
Potwierdzam słowa przedmówców. Pracodawca wszystko chce załatwiać na czarno - od razu proponuje 1/8 etatu a resztę na rękę. Praca po 9 godzin - warunki w biurze nie pozwoliłyby się swobodnie skupić a co dopiero pracować. Stawki jakie proponuje firma, to coś gorszego niż wyzysk. Omijać tą firmę z daleka...
5
klient 2015-11-06 13:52:58
Firmę prowadzi niestety osoba bez kultury osobistej
3
niezadowolony klient 2015-11-20 13:09:07
Niestety zgadzam sie z przedmowca. Jakos wykonananej uslugi bardzo marna. Wlasciciel nie ma sobie nic do zarzucenia, gruntu do rozmowy brak - absolutny brak kultury osobistej i dobrych manier.
4
Omijajcie szerokim łukiem 2016-01-18 15:58:10
Miejsce dla desperatów, a nie grafików :) straszy na zewnątrz i wewnątrz. Jeśli widzicie ofertę pracy – błagam – nie aplikujcie.
3
qwer 2016-01-24 23:53:29
byłem na rozmowie daje 1200 i wymaga lojalnościówkę na 2lata za "szkolenie". 2 lata szkolenie a jak się zwolnisz wcześniej to wycenia każdy miesiąc szkolenia na 200zł
6
Lola 2016-02-01 10:02:43
Tragedia, nie polecam stawka niższa niż najniższa krajowa. 1200 zł za 180 godzin, co daje jakieś 6,6 zł za godzinę. Miejsce obskurne, brak pola do negocjacji. Szkoda czasu na aplikację.
5
Aniqa 2016-03-16 16:43:02
Pracowałam tam 3 dni. Szef jest mega niesympatyczny, a warunki jakie proponuje to śmiech na sali. Najgorsza jest jednak ta cała lojalnościówka o której ktoś pisał wyżej, dodam tylko że szkolenie wygląda mniej więcej tak: " Popatrz tam sobie jak on to robi". Miejsce bardzo obskurne.
4
właściciel 2016-08-26 17:53:23
Woli wyjaśnienia do pojawiających się tu wpisów sfrustrowanych osób lub mijających się z prawdą

1. To prawda, że zdarza nam się wyciągać pomocną rękę nawet do osób, które nie wiele potrafią i nie mają żadnego doświadczenia, ale chcą się uczyć i podnosić swoje kwalifikację.
2. Czy to źle, że liczymy w zamian na lojalność? Nie mamy ochoty szkolić (m.in. z typografii, obsługi programów graficznych, maszyn, urządzeń, przekazywać niemal 30 letniej bogatej i różnorodnej wiedzy poligraficznej i introligatorskiej) osobie, która podziękuje za nabyte umiejętności po krótkim czasie i zacznie szukać pracy z nowym, bogatszym wpisem w CV. Szukasz pracy na krótko - nie aplikuj. Chcesz siedzieć tylko przed komputerem - nie aplikuj, szeroki zakres usług to różnorodne obowiązki, nawet programistę czasem trzeba oderwać od kodowania.
3. Firma prowadzi prostą i sprawiedliwą politykę do nowo zatrudnianych pracowników. Każdy pracownik ma zakładaną kartotekę oceny kwalifikacji. W niej zapisywane są bieżące i nabyte umiejętności. Również od tych umiejętności zależy jakie jest w stanie podejmować obowiązki, a co za tym idzie jakie może dostawać wynagrodzenie.
Pierwsze 5 dni to tzw. zapoznanie się z miejscem i ze stanowiskiem pracy - a nie praca. Nie prowadzimy w tym okresie szkoleń.
4. Wynagrodzenie jest podnoszone również za staż pracy. Sami podnosimy wynagrodzenia, czy przydzielamy premię i wyróżnienia.
5. Nie zatrudniamy na czarno, jakie ćwierć etatu :). Pierwsza umowa może być umową zlecenie i jest na okres próbny do 3 mies. Jeśli potrzebny jest komuś dzień wolny czy wyjść musi wyjść wcześniej, zaliczka... nie zdarzyło się odmówić.
6. Tu jest zakład produkcyjny wykonujący na prawdę dużo różnorodnych usług, a nie jest to jakieś biuro tylko ze stanowiskami komputerowymi.
7. Uprzedzam :) sprzątamy po sobie - tak jak w domu.
8. Nie jesteś zadowolony z usługi, coś się wydarzyło - daj znać, porozmawiamy, wyjaśnimy. Staram
1
właściciel 2016-08-26 17:54:48
c.d.
8. Nie jesteś zadowolony z usługi, coś się wydarzyło - daj znać, porozmawiamy, wyjaśnimy. Staramy się wykonywać usługi na najwyższym poziomie. Wykonujemy indywidualne, często nietypowe zlecenia dlatego staramy się wyjaśnić i pokazać na innych przykładach, jak wyobrażamy sobie wykonanie. Czasami to czego oczekuje Klient nie da się wykonać, zwłaszcza w niskiej cenie i w szybkim terminie, mimo iż odradzamy, to przyjmujemy zlecenie na prośbę Klienta, a być może powinniśmy odmawiać. Mimo starań zdarza się nie trafić w oczekiwania.
Pozdrawiam i zapraszam niezdecydowanych :)
1
Marek 2017-02-03 17:10:15
Niestety, potwierdzam negatywne opinie o tej firmie. Próbowałem się swego czasu zatrudnić i zraził mnie potwornie właściciel tejże ,,firmy". Pan Markiewicz jest niemiły, bucowaty, ma ogromne, narcystyczne mniemanie o sobie (w rozmowie ze mną nawet porównywał się do Rektora). wyraźnie go cieszy, że ma pod sobą wykwalifikowanych pracowników, których, jak sam powiedział, ,,opieprza, gdy ma powód", a przecież to mała, anonimowa firma, w której w dodatku (przynajmniej do niedawna) był odpychający bałagan. Warunki pracy, jakie proponował to...wolontariat pod pozorem troski o dobro dzieci. Jak to powiedziałem znajomym, to parskali śmiechem jak można być takim.... (może przemilczmy). Typowa współczesna pułapka na młodych ludzi - NIE idźcie do tego człowieka, nie dawajcie ,,Rektorowi" sobą pomiatać - jesteście więcej warci
niż ktoś kto buduje własne ego na przekonaniu o wielkim biznesie po 91 roku i poniżaniu ludzi. Nie mam żadnego interesu w tym, by pisać nieprawdę - napisałem, jak jest.
5
Marek 2017-02-03 17:35:37
Post scriptum, Panie Właścicielu. 1/8 to nie jest ćwierć. Ale może to nie takie istotne...
2
ill 2017-02-08 13:40:53
Wielki Pan Redaktor a nie potrafi w poprawnej polszczyźnie się wyrażać. Poprawnym przyimkiem jest "gwoli" a nie "woli" żadne. Każdy, kto czytał wypociny w pseudo-informatorach wie, że pan M. ledwo co potrafi zdanie sklecić - i on chce być autorytetem dla młodych! Pracowałam w Margrafie ponad rok i muszę stwierdzić, że wszystkie oskarżenia skierowane pod adresem państwa M. (mąż i żona - przy czym to ona spodnie nosi w tym związku) są prawdziwe. Intrygi, oszukiwanie, podjudzanie jednych na drugich, wyzysk (pracuje się po 9 godzin dziennie), potrącanie z wypłaty za nieumiejętne wykonanie zlecenia (bo kto niby tego tam uczy? jedynie twoje własne błędy, za które słono płacisz), stare sprzęty - trzeba się notorycznie tłumaczyć klientom z tego, że druk za blisko 10 złotych za stronę wygląda jak kupa (a to wina kupionej ze śmietnika drukarki a nie nasza przecież!) albo czemu coś jest krzywo przycięte - zimno i ciemno (praca w piwnicy). Mało kto wytrzymuje tam dłużej niż kilka miesięcy (a ci frajerzy - wbrew temu co napisano wyżej - nic z tego nie mają).
6
gość 2017-04-03 03:22:05
I to są prawdziwi nieszczęśnicy obecnych czasów i ,,cudownego'' dobrobytu Europy - biedacy, pracujący za pieniądze, które nie pozwalają się utrzymać nawet samodzielnie, nie mówiąc już o własnej rodzinie (chyba nie ma wątpliwości, że 1000 zł w 2017 roku nie pozwala na trzymanie się) ponad stan i bez żadnych godziwych warunków na śmieciówce lub (tfu!) najnowszym wynalazku panoszków takich jak Markiewicz: umowach okresowych. Potem taki hrabia pomiata tobą: ,,pracuj lepiej i więcej! Bo jak nie, to ci nie przedłużę..."
2
Zostaw swoją opinię o MarGraf Wydawnictwo Reklamowo-Poligraficzne Mariusz Markiewicz - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MarGraf Wydawnictwo Reklamowo-Poligraficzne Mariusz Markiewicz