Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin

Pracownik 2014-02-13 11:02:15
Potwierdzam poprzedni komentarz w 100%... Praca w tej firmie wiąże się tylko ze stresem i ciągłym poczuciem poniżenia.. Człowiek jest tam niczym, liczy się tylko 4 osobowa rodzinka prezesów, na których trzeba robić żeby mogli szastać kasą, tymczasem pracownikowi nie przysługuje nawet urlop- bo nie, bo takie jest życzenie prezesa... młody prezes (syn szefa) jest człowiekiem porywczym, który swoje stresy i frustracje (wywołane niepowodzeniami) wyładowuje na pracownikach.. Co do jego wykształcenia to szemrana sprawa bo nie wiadomo, czy je rzeczywiście ma, a jeśli tak to w jakim stopniu...? Są skłóceni ze wszystkimi urzędami, w których się pojawią.. Jako pracownik trzeba wysłuchiwać także bluzg od urzędników, którym państwo prezesostwo zalazło za skórę (nie im jedynym, na każdym kroku widać, że wszyscy ich mają dość).. Dyscyplinarka u nich to sposób na szybkie i bezbolesne pozbycie się pracownika także proszę uważać i nie dać się zwieść obiecankami o umowie na stałe.. Panuje tam system premiowy, jak się coś szefowi tylko nie spodoba (błahe rzeczy) obcina pensje.. w ogóle trzeba być uniżonym sługą szanownych eminencji, wielkich państwa, których biuro to jeden wielki brud, bo im szkoda nawet na sprzątaczkę (okna niemyte chyba z 10 lat nie mówiąc o reszcie, tragedia).. Jedna wielka obłuda- piękne gadki o rozwoju firmy, o wielkich planach, a w rzeczywistości chamstwo i drobnomieszczaństwo, które Cię spotyka... Nigdy nie przyszło mi pracować w takiej firmie, także PRZESTRZEGAM PRZED PRACĄ TAM, LEPIEJ IŚĆ GDZIEKOLWIEK INDZIEJ!!!!!!!!!!
4
były pracownik 2014-02-20 15:21:46
UWAGA!!!! Proszę uważać na tego pracodawcę!!!!!!!! Zwalnia dyscyplinarnie za byle co!!!!!! Pod żadnym pozorem się tam nie zatrudniać!
3
Współpracownik zewnętrzny 2015-11-04 16:56:40
Szanowni Państwo, zwolnień dyscyplinarnych nie daje się bez powodu, muszą one mieć odniesienie do przepisów kodeksu pracy, a z tego co wiem w tych przypadkach były one również potwierdzone sądownie. Życzę więcej pokory i samokrytyki.
3
Były pracownik 2015-11-06 13:20:28
Paracodawca za byle co podaje pracowników do sądu!!!
1
Zostaw swoją opinię o Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mikrometr Leszek Irena Magdalena Stempin