Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter

Tuchola

Opinie o Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter

admin 2015-11-15 20:04:59
Jak długo pracowałeś w firmie Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
15
Pracownik 2016-10-13 11:56:22
Ostrzegam nieuczciwy pracodawca obiecuje umowe o pracę a rok pracowałam na zlecenie no i ostatniej wyplaty nie wypłacił. Teraz ma spółkę ze swoim synem, ale nadal jest to Colporex.
6
Dobromira 2016-11-03 00:31:33
Praca w firmie Colportex to jedna wielka porażka.
1) Czas pracy to zagadnienie w ogóle w tej firmie nie istnieje. Dwie różne wersje czasu pracy : jedna dla księgowej, a druga w punktach.
Średnia godzin pracy to ok. 168h, niestety w tej firmie to ponad 230h przy dobrym wietrze. Nietrzymane są doby pracownicze, co ściśle określa KP.
2) Kierownictwo to ludzie z przypadku, niemający bladego pojęcia o zarządzaniu oraz o KP, który reguluje obowiązki pracodawcy jak i oczywiście pracownika.
3) Duża rotacja pracowników na punktach z uwagi na brak szacunku do pracownika, niewypłacanie wypłat zgodnie z umową.
4) Komentarze kierownictwa w kierunku do pracownika typu:
a) jak pójdziesz na L-4 to już możesz nie wracać, ponieważ szef tego nie toleruje.
b) na twoje miejsce znajdzie się pięciu innych
5) Umowy to fikcja…

Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk, chamstwo i bezkarność (jak sądzi szef i kierownictwo) być może się skończy jak tylko trafią na odpowiednich ludzi, którzy zajmą się ową firemką.
Colportex to idealna firma dla Pipu, UOKiKu i sądu pracy.
Zapraszam włodarzy tych instytucji do siedziby w Szczecinie na dokładną kontrolę i na punkty, gdzie dzieją się rzeczy, o których nawet człowiek by nie pomyślał, a jednak.
12
szczera :) 2016-11-24 07:53:28
Widać były powody przez które nie otrzymałaś umowy o pracę. Postaw się na miejscu polskich przedsiębiorców, żaden z nich nie rozdaje umów o pracę na prawo i lewo. Pracodawca musi być pewien że będziesz pracować a nie kombinować. Niestety całej tej sytuacji jesteśmy sobie sami winni, dziś już nie ma szacunku do pracy bo z założenia wszystkim się wszystko należy.
3
Dobromira 2017-01-09 13:51:22
"Szczera" Powiedzmy, że masz rację, natomiast większość dużych firm proponuje umowę o pracę na czas próbny trzy miesięczny i wtedy ma okazję sprawdzić pracownika, a tym samym ma czas na podjęcie decyzji czy chcę współpracować z daną osobą. Zaczyna się od tego, że jest przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Jak widzisz moja Negatywna opinia nie jest jedyną, która krąży po sieci, więc to wszystko co opisałam to nie jest tak, że ja jedna się uwzięłam i teraz zrobię im koło nosa i zacznę psuć opinie. Wiele osób boi się odezwać, co tak naprawdę dzieję się w firmach i dlatego jest taki szacunek pracownika do pracodawcy i na odwrót. "Szczera" Zwróć uwagę jaka jest rotacja w/w firmie i na dzień dzisiejszy jest w pięciu lokalizacjach poszukiwana ekspedientka. Przypadek ?
2
obserwująca 2017-04-07 10:40:22
"Dobromira" 5 poszukiwanych ekspediętek na tak dużą sieć saloników to chyba nie dużo. Może to nie przypadek a zwykła kolej rzeczy.
Zawsze jest tak, że ktoś odchodzi a przychodzi ktoś nowy.
3
Burakszczecin 2017-07-11 21:55:55
Burak słoma z butów wystaje nie potrafi zwolnić p pracownika banda kombinatorow nie polecam
1
Zostaw swoją opinię o Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter - Tuchola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter