Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter

Tuchola

Opinie o Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter

admin 2015-11-15 20:04:59
Jak długo pracowałeś w firmie Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter? Czy dobrze wspominasz ten czas? Zachęcamy do komentowania na naszym forum.
12
Pracownik 2016-10-13 11:56:22
Ostrzegam nieuczciwy pracodawca obiecuje umowe o pracę a rok pracowałam na zlecenie no i ostatniej wyplaty nie wypłacił. Teraz ma spółkę ze swoim synem, ale nadal jest to Colporex.
3
Dobromira 2016-11-03 00:31:33
Praca w firmie Colportex to jedna wielka porażka.
1) Czas pracy to zagadnienie w ogóle w tej firmie nie istnieje. Dwie różne wersje czasu pracy : jedna dla księgowej, a druga w punktach.
Średnia godzin pracy to ok. 168h, niestety w tej firmie to ponad 230h przy dobrym wietrze. Nietrzymane są doby pracownicze, co ściśle określa KP.
2) Kierownictwo to ludzie z przypadku, niemający bladego pojęcia o zarządzaniu oraz o KP, który reguluje obowiązki pracodawcy jak i oczywiście pracownika.
3) Duża rotacja pracowników na punktach z uwagi na brak szacunku do pracownika, niewypłacanie wypłat zgodnie z umową.
4) Komentarze kierownictwa w kierunku do pracownika typu:
a) jak pójdziesz na L-4 to już możesz nie wracać, ponieważ szef tego nie toleruje.
b) na twoje miejsce znajdzie się pięciu innych
5) Umowy to fikcja…

Jednym słowem nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk, chamstwo i bezkarność (jak sądzi szef i kierownictwo) być może się skończy jak tylko trafią na odpowiednich ludzi, którzy zajmą się ową firemką.
Colportex to idealna firma dla Pipu, UOKiKu i sądu pracy.
Zapraszam włodarzy tych instytucji do siedziby w Szczecinie na dokładną kontrolę i na punkty, gdzie dzieją się rzeczy, o których nawet człowiek by nie pomyślał, a jednak.
4
szczera :) 2016-11-24 07:53:28
Widać były powody przez które nie otrzymałaś umowy o pracę. Postaw się na miejscu polskich przedsiębiorców, żaden z nich nie rozdaje umów o pracę na prawo i lewo. Pracodawca musi być pewien że będziesz pracować a nie kombinować. Niestety całej tej sytuacji jesteśmy sobie sami winni, dziś już nie ma szacunku do pracy bo z założenia wszystkim się wszystko należy.
1
Zostaw swoją opinię o Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter - Tuchola
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Colportex Sp.j. Mirosław Guz Tytus Schmelter