Cesare Group Cezary Paszun

Wrocław

Opinie o Cesare Group Cezary Paszun

fire 2011-10-31 06:06:09
Zdecydowanie odradzam wszelkich kontaktów i podejmowania pracy z tym Panem. W pierwszej chwili Pan (usunięte przez administratora) wydaje sie życzliwy, lecz pozniej kreci, nie chce powiedziec prawdy, kreci z umowa. Atmosfera w pracy rowniez jest stresujaca. Odradzam!
3
anonim 2011-10-31 06:06:35
Zdecydowanie odradzam wszelkich kontaktów i podejmowania pracy z tym Panem. W pierwszej chwili Pan(usunięte przez administratora) wydaje sie życzliwy, lecz pozniej kreci, nie chce powiedziec prawdy, kreci z umowa. Atmosfera w pracy rowniez jest stresujaca. Odradzam!
Nicka 2012-01-20 12:46:28
Ja również odradzam pracę u Pana (usunięte przez administratora). Miałam wątpliwą przyjemność poznania owego dwulicowego człowieka. Jak coś chce osiągnąć, potrafi być miły, generalnie jednak traktuje pracowników poniżej krytyki. Pomijam odmienność warunków umowy na papierze a w rzeczywistości. (usunięte przez administratora)
3
Zostaw swoją opinię o Cesare Group Cezary Paszun - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cesare Group Cezary Paszun