Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Pilawa

Opinie o Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Detektyv Obiektyw 2011-02-14 15:38:08
Kobieto, najpierw zbij gorączkę, a potem napisz coś po trzeźwemu. Proszę wybaczyć ale życzliwość dawno zwiała stamtąd wzdłuż torów. Do reszty zalet nawet nie potrafię się ustosunkować bo są zbyt abstrakcyjne w tym przypadku.
Jak można tak słodko mówić o miejscu gdzie asertywność = bierz kij i naparzaj w łeb!

Bez kija nie podchodź!
pozdrawiam.
1
prostak 2013-08-03 12:54:59
Praca w drukarni Ragus ma swoje plusy i chyba tylko dwa minusy które są dość istotne. Na minus można zaliczyć marne zarobki, które trzeba przyznać są żenujące, a mało tego ich forma wypłacania też jest dość żenująca. Plusem w tym miejscu jest fakt, że kasa jest co miesiąc i nie trzeba się o nią prosić. Drugim minusem jest przerost ilości zatrudnionych osób w biurze/administracji. A tak poza tym jest naprawdę spoko, atmosfera między pracownikami dobra, na ogół jest śmiesznie, zdarza się oczywiście ciśnienie na pracę ale wtedy każdy się stara i pracuje jak mrówka.
9
SS 2015-07-10 22:14:27
Super firma, świetne warunki pracy, bardzo przyjazna i rodzinna atmosfera. Polecam
2
Robol 2017-08-29 22:03:04
Pani S potrafi zniechęcić do pracy wszystkich.dba tylko o to żeby mąż się nie zmęczył w pracy.Szefostwo albo nie widzi albo nie chce widzieć co ona wyprawia. Żenada.
5
Zostaw swoją opinię o Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne - Pilawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ragus Sp.j. J. Ragus M. Ragus Przedsiębiorstwo Poligraficzne