Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

Cieszyn

Opinie o Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne

admin 2015-11-15 09:44:57
Jesteś zadowolony z pracy w firmie czy chętnie zmieniłbyś pracę? Jakie są zalety i wady firmy Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne? Czekamy na Wasze opinie.
doku 2016-01-27 02:00:42
bardzo nie jasno określone zasady wypłacania za nadgodziny(do których szefowa zmusza pracowników) przemieszane z systemem premiowania. Tak naprawdę wypłaty za nadgodziny nie istnieją. Szefowa mobinguje pracowników, wprowadza nerwową wręcz niewolniczą zależność na linii przełożony - podwładny, co odbija się na pracy zespołu. W firmie jest rotacja szczególnie przy produkcji, nic dziwnego, ludzie nie wytrzymują obłąkanego zachowania. A szkoda bo firma ma potencjał, a szef spoko.
3
Shader 2016-07-13 08:38:10
Zgrana załoga, dobrze mi się z tymi ludźmi pracowało. Wypłata zawsze na czas. Umowa o prace po okresie próbnym, bez problemu. Płaca jak na lokalne warunki bardzo w porządku. Nadgodziny płatne a i premia wpadnie. Szefostwo jest ok, jak się sprawdzasz i wykonujesz swoje obowiązki jak należy, nikt się nie czepia. Najgorsze, co się trafia to niektórzy piekielni klienci, zwłaszcza graficy mają czasem ciężko. Polecam pracodawcę.
2
Zostaw swoją opinię o Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Modena Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Poligraficzne